Kui palju maksab hauaplatsi piire?

Kui palju maksab hauaplatsi piire? See on küsimus, mis väärib tähelepanu. Hauaplatsi ümber olev piire pole mitte ainult dekoratiivne element, vaid ka austuse ja hoolivuse sümbol lahkunud lähedaste mälestuse suhtes. Selles tekstis vaatleme, millised tegurid mõjutavad hauaplatsi piirde maksumust ja miks on oluline valida usaldusväärne tootja. Vastuse küsimusele, kui palju maksab hauaplatsi piire, saate, uurides meie piirete kataloogi.

Kui palju maksab hauaplatsi piire sõltuvalt materjalist?

See, kui palju maksab hauaplatsi piire, sõltub suuresti materjalist, millest see on valmistatud. Kõige populaarsemad materjalid on betoon ja graniit.

 • Betoonist piirded on enamasti taskukohased ja neid leidub erinevates stiilides ja disainides. Hind sõltub betooni tüübist (näiteks poleeritud, pestud, monoliitne) ja konfiguratsiooni keerukusest.
 • Graniitpiirded on elegantse ja vastupidava välimusega, kuid nende hind on kõrgem loodusliku graniidi kasutamise tõttu. See on aga pikaajaline investeering, kuna graniit säilitab oma välimuse ja kvaliteedi aastakümneid.

Kui palju maksab hauaplatsi piire sõltuvalt suurusest ja konfiguratsioonist?

Piirde suurus ja konfiguratsioon mõjutavad samuti seda, kui palju maksab hauaplatsi piire. Mida suurem on piire ja mida keerulisem on selle konstruktsioon, seda kõrgem on hind. Näiteks vertikaalsed piirded maksavad tavaliselt rohkem kui horisontaalsed, suurema materjali mahtu ja tootmise keerukuse tõttu.

Hauaplatsi piirde maksumus: ornament ja dekoor

Ornament, graveering ja dekoratiivsed elemendid võivad lisada hauaplatsi piirde hinnale. Iga detail, iga graveering toob oma panuse toote unikaalsusesse ja ilusse.

Hauaplatsi piirde hind sõltuvalt tootjast ja paigaldusest

See, kui palju hauaplatsi piire maksab, sõltub tavaliselt mitte ainult tootest endast, vaid ka paigaldusteenusest. Arvestage transpordi- ja paigalduskuludega. Samuti on usaldusväärne tootja kvaliteetse piirde tagatis. Ettevõtte valimisel tuleks tähelepanu pöörata selle mainele, ülevaadetele ja töökogemusele. MEMORIUMi ettevõttel on pikaajaline kogemus erinevatest materjalidest piirete valmistamisel ja paigaldamisel, mida tõestavad meie klientide arvukad positiivsed ülevaated.

Piirde komplekteerimine ja maksumus

Piirde komplekteerimine võib varieeruda. Mõned piirded tulevad koos lisaelementidega, nagu vaasid, valgustid või kujukesed. Need elemendid võivad samuti tõsta kogumaksumust.

Hauaplatsi piirde maksumus sõltub paljudest teguritest, sealhulgas valitud materjalist, suurusest, disainist, paigaldusest ja muudest lisateenustest. Hindadega saate tutvuda meie allpool asuvas kataloogis. Igal tootekaardil saate iseseisvalt valida kõik võimalused, moodustades lõpphinna. Täitke veebisaitidel taotlus, me saame teie päringu kätte ja võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

Graniidist hauapiirded

 • Гранитная ограда Аврора купить в Таллинне
  Aurora Indian pruun graniit
  1,930.004,960.00 koos KM-ga Vali raundid
 • Гранитная ограда Blue Pearl
  Blue Pearl graniit
  2,730.006,560.00 koos KM-ga Vali raundid
 • Гранитная ограда габбро черный заказать
  Gabro must graniit
  1,650.003,760.00 koos KM-ga Vali raundid
 • Гранитная ограда Индийский черный
  Indian Black must graniit
  2,130.005,360.00 koos KM-ga Vali raundid
 • Гранитная ограда Капустинский красный
  Kapustin punane graniit
  1,450.003,360.00 koos KM-ga Vali raundid
 • Гранитная ограда Лабрадорит купить
  Labradoriit must-sinine graniit
  1,650.003,760.00 koos KM-ga Vali raundid
 • Гранитная ограда Лезники
  Lezniki punane graniit
  1,950.004,560.00 koos KM-ga Vali raundid
 • Гранитная ограда эконом 12х10 см
  Odav graniidist piirded Pokost
  1,200.002,150.00 koos KM-ga Vali raundid
 • Гранитная ограда Покост - серый
  Pokost Gray hall graniit
  1,450.003,360.00 koos KM-ga Vali raundid
 • Гранитная ограда Wisag Blue купить в Таллинне
  Visage Blue Indian sinine graniit
  1,930.004,960.00 koos KM-ga Vali raundid

Muud hauapiirded

  Powered by

   Powered by