Гранитная ограда Blue Pearl норвежский голубой
Гранитная ограда норвежский голубой
Гранитная ограда норвежский гранит
Гранитная ограда
Blue Pearl graniit
Koguge taotlus otse veebisaidile
Valige täiendavad funktsioonid
Liivaga katmine: 0 €, graniitkillustikuga katmine alates 80 €. Hinna sisse kuulub materjal, katteloor graniitkillustiku või liiva alla, haua alus, haua katmine.
Pallid, mis on paigaldatud kuubikutele. Hind: 40€ / tk.
Pallid, mis on paigaldatud kuubikutele. Hind: 60€ / tk.
Graniitplaatide paigaldus piirde välisele küljele 3 poolt (ees ja külgedel). Plaatide alla valatakse monoliitne betoonvundament ja seejärel liimitakse plaadid segu peale. Sellised plaadid paigaldatakse nii esteetilistel kui ka praktilistel põhjustel. Need säilitavad piirde puhtana. Kui tuleb vihma, siis pritsib see liiva/mulda piirde külgedele ja piire saab mustaks. Kui aga paigaldada plaadid, siis jääb piire puhtaks.
Lillealuse aiamaa mullaga käib hinna sisse.

  Pakume võimalust maksta osamaksetena alates 3 kuni 60 kuud MONTANIO.

  Kirjeldus

  Graniidist hauapiirded Blue Pearl (Norra, helesinine), ost Tallinnas tarnega üle Eesti

  Graniidist hauapiirded Blue Pearl on parim valik, kui soovite, et kalli inimese matmispaik näeks välja autentns, ebatavaline ja ilus. See haruldane graniit eristub erandliku välimusega. Kui soovite osta hauapiirde koos selle tarne ja paigaldusega Tallinnas või üle Eesti, siis ettevõtte MEMORIUM spetsialistid on valmis täitma erineva keerukuse astmega tellimusi.

  Graniidist hauapiirded Blue Pearl: materjali eripära

  Graniidist hauapiirdeid Blue Pearl valmistatakse erilisest Norra päritolu graniidist. See materjal on sügavat sinist värvi pärlmutter tekstuuriga. Toote pind on helesinine mis muudab valguse käes värvi vahemikus ere türkiissinine kuni õrn pärljas. Tänu ilusale looduslikule välimusele on sellel materjalil eriline koht hauapiirete, -kivide, -vaaside, -lampide ja muude haua heakorrastuse toodete valmistamises.

  Arvatakse, et see ilus kivim on kujunenud maapõues seal, kus kohtuvad külm Labradori ja soe Golfstriimi hoovused. Kahe hoovuse võitlus on andsid sünni kordumatu iluga graniidile, mille värvi seostatakse uhkuse ja võitmatusega. Norra Blue Pearl graniidist hauapiire on tõeline kunstiteos, mis peegeldab lahkunu iseloomu.

  Graniidist hauapiirded Blue Pearl: eelised

  Graniidist hauapiiretel Blue Pearl on mõned vaieldamatud eelised:

  • Kindlus: materjal on vastupidav temperatuurikõikumistele, niiskusele, otsesele päikesekiirgusele ja muudele negatiivsetele keskkonna mõjudele.
  • Pikaealisus: peegelsileda läikeni poleeritud graniit säilitab oma erakordsed esteetilised omadused paljudeks aastateks.
  • Praktilisus: graniidist toode ei vaja sagedast erilist hooldust, piisab sellelt perioodiliselt tolmu ja mustuse pühkimisest ja veel harvem spetsiaalse graniidi hooldusvahendiga töötlemisest.
  • Esteetilisus: graniidist hauapiirded Blue Pearl, mis on kohandatud vastavalt hauakivi materjalile, täiendab memoriaalansamblit ja annab matmispaigale ilusa tervikliku välise ilme.

  Kui teil on küsimusi, näiteks hauapiirde tegemise hinna osas, täitke tagasiside vorm meie veebilehel ja meie mänedžer võtab teiega varsti ühendust. Graniidist hauapiirde Blue Pearl saate tellida läbi ostukorvi või helistades meie telefonile. Meie kontaktandmed on leitavad veebilehe vastavas jaotises.

   Powered by

    Powered by

      Powered by