Hauapiirete kohaletoimetamine Tallinnas – tasuta.
Hauapiirete kohaletoimetamine Harjumaale – 150 eurot.
Hauapiirete kohaletoimetamine kogu Eestis – hind kokkuleppel.

Hauapiirded Tallinnas ja üle Eesti

Meie veebilehel on esitatud lai valik hauapiirdeid. Me tegeleme juba mitu aastat hauapiirete mõistliku hinnaga valmistamise ja paigaldusega Tallinnas ja Harjumaal.

Pakume traditsioonilisi ja eksklusiivseid lahendusi, mis sobivad suurepäraselt kokku kõiksuguste hauakivide ja -plaatidega. Lõpliku hinna määravad disaini keerukus, montaaži aeg ja kasutatav materjal. Meie kataloogis on esindatud kõik Eesti populaarsemad materjalid.

Millistest materjalidest me hauapiirdeid valmistame?

Meilt on võimalik tellida hauapiirded järgmistest materjalidest:

 • graniit: klassikaline variant, mis eristub kõrge vastupidavuse ja pika elueaga;
 • paekivi: samuti pika elueaga esteetiline variant, mis soovi korral monteeritakse betoonist alusele;
 • monoliitbetoon: piire on valatud, klassikaline variant, mis näeb esinduslik välja ning on samal ajal vundamendiks hauakivile;
 • pesubetoon: eristub kõrgete dekoratiivsete omadustega suhteliselt madala hinna juures;
 • poleeritud betoon: enne paigaldust betoonpiire täiendavalt lihvitakse, tehes selle pind siledaks.

Hauapiirde materjali valikul soovitame lähtuda eelkõige hauakivi stiilist. Kui hauakivi on lakooniline ja minimalistlik, sobib selle juurde klassikaline piire. Samas, kui hauakivi on mitmeosaline memoriaalkompleks rohke lisa dekooriga, tasub selle kõrvale paigaldada vastavad piirded.

Lisateenused hauapiirete ostul

Kui teil on plaanis hauapiirete ost, siis kaaluge ka lisateenuseid, mida meilt on võimalik tellida:

 • Laudade ja pinkide paigaldus, mis teevad haual käimise mugavamaks, eriti eakamatel lähedastel.
 • Matmispaiga plaatimine, mis aitab hoida haua puhtana sõltumata erinevatest ilmastikutingimustest. Lisaks on see parim viimistluse variant, kui haud paikneb kohas, mis on soodne umbrohu levikule.
 • Territooriumi haljastamine, mis teeb matmispaiga ilusamaks: võib tellida peenarde rajamise või taimede istutamise.
 • Lai valik vormistamise aksessuaare ja elementide materjale erineva värvi ja faktuuriga.
 • Unikaalse territooriumi projekti väljatöötamine või valik juba valminud vormistuse variantidest.

Miks teil tasub teha hauapiirded just meie juures?

Toome välja mõned meie kasuks rääkivad argumendid:

 • Soodne hind ja suurepärane kivi kvaliteet. Me ostame hauakivid ja -piirded otse tootjatelt ja organiseerime ise nende logistika. Meie agendid valivad kohapeal parima materjali. Töö ilma vahendajateta võimaldab meil pakkuda tooteid parimate hindadega.
 • Meie veebipoes saate te osta lisaks hauapiiretele ka hauakivi, matmispaiga vormistamise ja heakorrastuse kaubad ning tellida hauakivide restaureerimise, nendele andmete lisamise ja liiva või graniitkillustiku asendamise teenused.
 • Me kasutame oma töös ainult kvaliteetseid materjale, millel on pikk eluiga ja vastupidavus negatiivsetele väliskeskkonna mõjuritele.
 • Saame teha hauapiirded igas suuruses hauale: nii ühe, kahe kui ka kolme ja enama maetuga hauale.
 • Igale heakorrastuse tellimusele lähenevad spetsialistid individuaalselt, käies kohustuslikus korras eelnevalt kohapeal ja hinnates tehtavate tööde mahtu, arvestades kõiki lähedaste soove ning arutades läbi ligikaudse maksumuse.
 • Me pakume distantsilt tellimise võimalust. Piisab meile kalmistu aadressi ja haua numbri teatamisest. Me sõidame kohapeale ja teostame kõik paigalduse tööd teie juuresolekuta. Pärast seda saadame teile foto ettekande tehtud tööde kohta. Samuti on meil büroo ja ladu, kuhu saate tulla ja tutvuda valikuga.

Hauapiirded saate tellida meie veebilehel ja meie kontakt telefoni teel. Kui te ei leidnud sobivat varianti kataloogist, saame teha teile individuaalse eskiisi.

Me töötame Tallinnas, aga ka üle Eesti. Tallinnast väljas lisandub tellimuse hinnale kohaletoimetamise hind (lõplikku hinda on võimalik näha ostukorvis tellimuse vormistamisel). Meilt saate osta hauapiirde koos paigaldusega ka järelmaksuga.

  Powered by

   Powered by