Näitan ainukest tulemust

Paekivist hauapiirded

Paekivist hauapiirded näevad graniidist hauapiirete kõrval välja lihtsamad, kuid samas näevad nad välja autentsed ning on madalama hinnaga. Paekivi näeb välja loomulikum, kui poleeritud või pesubetoon, ja annab matmispaigale meeldiva välimuse. Ettevõte MEMORIUM pakub suure valiku variante haua vormindamiseks paekiviga soodsa hinnaga.

Paekivist hauapiirded: eelised

Paekivist hauapiirded on Eestis väga nõutud. Looduslik materjal on madala poorsusega, tänu millele peab see hästi vastu negatiivsetele ilmastikutingimustele.

Tavaliselt on paekivi suvalise suuruse, kuju ja servadega. Haudade vormindamisel kasutame kalibreeritud ja töödeldud materjali, sageli kolmnurkse või ristküliku kujuga. Kivid laotakse haua perimeetrile ja haud kaetakse liiva või pinnasega, kui on kavas istutada lilled.

Kuidas me paekivist hauapiirdeid paigaldame?

Tavaliselt paigaldatakse paekivist hauapiirdeid ilma vundamendita segule. Kui pinnas on pehme (nt liivast), on piirete kindlamaks püsimiseks soovituslik paigaldada need monoliitsele armeeritud valubetoon alusele. Me tarnime toote matmispaika ka väljaspool Tallinna, üle Eesti, paigaldame selle ja teeme teostatud töödest põhjaliku foto ettekande, teie kohalviibimine ei ole seejuures vajalik.

Hauapiirde veebilehel toodud hinna sisse kuulub selle paigaldus, katteloor liiva alla, liivaga katmine ja lillealuse katmine pinnasega. Üks piire võib olla paigaldatud ükskõik millisele kohtade arvule: 1 kuni 6, või olla valmistatud tellija antud mõõtmete järgi. Paekivist hauapiirded saab ehitada nii ühe- kui ka kahekihilisena. Kahekihiline paekivist hauapiire muudab haua veel ilusamaks.
Kui te pole veel otsustanud, siis soovitame tutvuda ka teiste meie pakutavate hauapiiretega (graniidist, monoliitsest ja pesubetoonist), kasutades selleks vasakul olevat menüüd. Kui vajate konsutatsiooni, kirjutage meie e-posti aadressil või helistage meile.

    Powered by

      Powered by