Privaatsuspoliitika

Hauameister OÜ PRIVAATSUSPOLIITIKA

 See privaatsuspoliitika kirjeldab, kuidas teie isikuandmeid kogutakse, kasutatakse ja edastatakse, kui külastate veebilehe või ostate veebilehelt www.memorium.ee(„Sait”).

Isikuandmed millised me kogume sisaldavad järgmist:

 • teie seadme tüüp
 • teie veebibrauser
 • teie IP-aadress
 • teie ajavöönd
 • küpsised teie seadmes
 • üksikute veebilehtede või toodete kohta, mida vaatate
 • veebilehtede või otsingupäringuid, mis suunavad teid antud veebilehele
 • teie vastastikmõju veebilehega
 • nimi
 • arveldusaadress
 • saatmise aadressid
 • makseandmed (sh pangakaardi numbrid)
 • e-posti aadress
 • telefoninumber

Kogume kõik ülaltoodud andmed, et pakkuda Teile parimat teenust. Me kogume ka seda infot, et mõista, kuidas meie kliendid veebilehti kasutavad, millistest allikatest nad veebilehti leiavad, ning analüüsida veebilehti tõhusust ja mugavust. See privaatsuspoliitika kirjeldab, kuidas teie isikuandmeid kogutakse, kasutatakse ja edastatakse veebilehe külastamisel või ostu tegemisel aadressil www.memorium.ee („Sait”).

ISIKLIKUANDMEID, MILLISED ME KOGUME

Veebilehe külastamisel kogume automaatselt teie seadme kohta teatud infot, sealhulgas info teie veebibrauseri, IP-aadressi, ajavööndi kohta ja mõned teie seadmes olevad küpsised.

Lisaks kogume infot teie sirvitavate veebilehtede ja toodete kohta, millised veebilehed või otsingupäringud teid veebilehele saadavad, samuti infot selle kohta, kuidas veebilehega mõjustate.

Me nimetame seda automaatselt kogutud informatsiooniks ehk “seadme informatsioon”.

Me kogume teavet seadme kohta, kasutades järgmisi tehnoloogiaid:

 • “Küpsised” on andmefailid, mis asuvad teie seadmes või arvutis ja sisaldavad sageli anonüümset unikaalset tunnust. Küpsiste kohta lisateabe saamiseks ja küpsiste keelamise kohta leiate aadressilt www.allaboutcookies.org
 • Logifailid jälgivad saidil toimuvaid toiminguid ja koguvad andmeid, sealhulgas teie IP-aadressi, brauseri tüüpi, Interneti-teenuse pakkujat, viitamis- / väljumislehti ning kuupäeva / kellaaja templid
 • „Web beacons”, „tags” ja „pixels” on elektroonilised failid, mida kasutatakse saidi sirvimise kohta teabe salvestamiseks.

Lisaks sellele, kui ostate või üritate osta veebilehe kaudu, kogume teilt teatavat infot, sealhulgas teie nime, arveldusaadressi, postiaadressi, makseandmeid (sh krediitkaardi numbreid, e-posti aadressi ja telefoninumbrit). Me viidame sellele informatsioonile tellimuste vormistamiseks.

KUIDAS ME KASUTAME TEIE ISIKLIKUANDMEID?

Me kasutame tellimuse infot, mida me üldiselt kogume, et täita mis tahes veebilehe kaudu tehtud tellimusi (sh teie makseandmete töötlemine, saatmise korraldamine ja arve ja / või tellimuse kinnitamine). Lisaks kasutame seda tellimuse infot ka selle jaoks, et:

 • suhelda teiega;
 • kontrollida tellimusi potentsiaalseks riskiks või pettuseks;
 • pakkuda teile infot või reklaami, mis on seotud meie toodete või teenustega (vastavalt eelistustele, millised olete meiega jaganud)

Me kasutame kogutud info seadme kohta, et jälgida võimalikke riske ja pettusi, ja laias mõttes meie veebilehe täiustamiseks ja optimeerimiseks (näiteks, kasutades analüütikat, mõistame kuidas meie kliendid veebilehe näevad ja sellega mõjustavad, ja et hinnata meie turundus- ja reklaamikampaaniate edukust).

ISIKUANDMETE JAGAMINE

Me jagame teie isiklikke andmeid kolmandate osapooltega, et aidata meil kasutada neid nagu eespool kirjeldatud. Näiteks kasutame Google Analyticsi, et mõista, kuidas meie kliendid veebilehe kasutavad – lisateavet selle kohta, kuidas Google teie isikuandmeid kasutab, saate lugeda siin:

https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/

Võite ka Google Analyticsist loobuda siit: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout

Lõpuks võime jagada ka teie isikuandmeid, vastavalt kehtivatele seadustele ja eeskirjadele, vastates kohtukutsele, päringule või muule õiguspärasele teabenõudele, või et muul viisil kaitsta oma õigusi.

Nagu eespool kirjeldatud, kasutame teie isikuandmeid, et pakkuda teile sihitud reklaame või turundusteateid, mis meie arvates võivad teile huvi pakkuda. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas sihtreklaam töötab, võite külastada Network Advertising Initiative’i (NAI) hariduslehte aadressil:

http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.

Lisaks saate mõnedest nendest teenustest loobuda, külastades Digital Advertising Alliance’i opt-out portaali aadressil: optout.aboutads.info

Hauameister OÜ on isikuandmete põhine töötleja, Hauameister OÜ edastab maksete tegemiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Montonio Finance OÜ.

DO NOT TRACK

Pange tähele, et me ei muuda meie veebilehe andmete kogumise ja kasutamise tavasid, kui näeme teie brauserilt „Ära jälgi” signaali.

TEIE ÕIGUSED

Kui olete Euroopa resident, on teil õigus tutvuda teie isikuandmetega mida me hoiame ja paluda, et teie isiklikud andmed parandataks, uuendataks või kustutataks. Kui soovite seda õigust kasutada, võtke palun meiega ühendust allpool toodud kontaktandmete kaudu. Lisaks, kui olete Euroopa resident, märgime, et me töötleme teie andmeid, et täita oma kohustused teie suhtes (näiteks kui teete tellimust meie lehel), või muul viisil järgida eespool loetletud seaduslikke ärihuve. Lisaks pange tähele, et teie andmed edastatakse väljaspool Euroopat, sealhulgas Kanadasse ja Ameerika Ühendriikidesse.

ANDMETE VÄLJASTAMINE

Kui teete tellimuse veebilehe kaudu, säilitame teie tellimuste infot kuni te ei palu meil seda kustutada.

MUUDATUSED

Me võime seda privaatsuspoliitikat aeg-ajalt ajakohastada, et kajastada näiteks meie tavade muutusi või muudel operatiivsetel, õiguslikel või regulatiivsetel põhjustel.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Lisateabe saamiseks meie privaatsuspõhimõtete kohta, kui teil on küsimusi või soovite esitada kaebuse, võtke meiega ühendust e-posti teel: info@memorium.ee.

  Powered by

   Powered by