Hauakivi maketi tegemine online konstruktoriga
Hauakivi maketi tegemine online konstruktoriga

Nüüd ei pea te hauakivi vormistuse nägemiseks büroosse või lattu sõitma. Saate teha hauakivi maketi online režiimis meie konstruktoriga. Nii saate ettekujutuse sellest, kuidas näevad välja ja sobivad kokku graveeringu elemendid. Valige sobiv hauakivi kuju, kandke sellele kujutised ja tekstid (nimi, kuupäev, epitaaf), muutke disaini ja liigutage elemente oma eelistuse järgi. Samuti saate teha kuvatõmmiseid, salvestada mitu eskiisi varianti ja saata need meie e-postile info@memorium.ee kirja manuses.

Loodud makette ei salvestata meie serverisse. Pärast lehe taasavamist lähtestatakse kõik parameetrid. Antud konstruktor on ettenähtud toodetega tutvumiseks. Hauakivide ja graveeringu elementide proportsioonid on ligikaudsed.

Nüüd on hauakivi tegemine veebis lihtne: kasutage konstruktorit, kirjutage oma nimi ja e-posti aadress allpool olevatele väljadele ja vajutage nupule “Saada”. Meie mänedžer võtab teiega ühendust detailide täpsustamiseks ja täpse maksumuse väljaselgitamiseks esimesel võimalusel.

    Powered by

      Powered by