Гранитная ограда Габбро черный заказать в Таллинне
Гранитная ограда Габбро черный купить
Гранитная ограда Габбро черный купить в Таллинне
Gabro must graniit
Koguge taotlus otse veebisaidile
Valige täiendavad funktsioonid
Liivaga katmine: 0 €, graniitkillustikuga katmine alates 80 €. Hinna sisse kuulub materjal, katteloor graniitkillustiku või liiva alla, haua alus, haua katmine.
Pallid, mis on paigaldatud kuubikutele. Hind: 40€ / tk.
Pallid, mis on paigaldatud kuubikutele. Hind: 60€ / tk.
Graniitplaatide paigaldus piirde välisele küljele 3 poolt (ees ja külgedel). Plaatide alla valatakse monoliitne betoonvundament ja seejärel liimitakse plaadid segu peale. Sellised plaadid paigaldatakse nii esteetilistel kui ka praktilistel põhjustel. Need säilitavad piirde puhtana. Kui tuleb vihma, siis pritsib see liiva/mulda piirde külgedele ja piire saab mustaks. Kui aga paigaldada plaadid, siis jääb piire puhtaks.
Lillealuse aiamaa mullaga käib hinna sisse.

  Pakume võimalust maksta osamaksetena alates 3 kuni 60 kuud MONTANIO.

  Kirjeldus

  Graniidist Hauapiirded Gabbro (must), ost Tallinnas tarnega üle Eesti

  Graniidist hauapiirded Gabbro on nõutud haua heakorrastuse valik Eestis. See on üks levinumaid graniidi liike, mis on Ukraina või Kareelia päritolu. Sügav must värv väikeste hallide täppidega ja väikese teraline struktuur võimaldavad toota ilusaid ja lakoonilisi hauapiirdeid, mis saavad heaks memoriaalkompleksi täienduseks. Graniidist hauapiirded koos tarne ja paigaldusega üle Eesti saab tellida ettevõtte MEMORIUM veebilehelt.

  Graniidist hauapiirded Gabbro: materjali ja sellest tehtud toodangu eelised

  Graniidist hauapiiretel Gabbro on lisaks heale välimusele rida muid eeliseid:

  • suur vastupidavus mehhaanilistele vigastustele;
  • kulumise-, hõõrdumise- ja erosioonikindlus;
  • vastupidavus pleekumisele päikese käes, see säitlitab sügava musta värvuse paljude aastate jooksul;
  • sellele ei teki sooldumist ega rooste plekke.

  Miks tasub graniidist hauapiirded Gabbo tellida just meilt?

  Ettevõte MEMORIUM pakub teile soodsalt graniidist hauapiirdeid Gabbro. Toome välja mõned põhjused, miks tasub hauapiirded tellida just meilt:

   • Meie veebilehel on toote kaardil võimalik valida selle disain, lisada sellele sammastel kuubikud, väljast graniitplaatidega toestamine ning lisada tellimusele täiendavalt vana piirde eemaldus, liiva või graniitkillustikuga katmine ja lillealuse lisamine.
   • Meil on memoriaalkompleksi ilusa välimuse ja harmoonia saavutamiseks valikus suur valik hauakive ja haua vormindamise tooteid.
   • Graniidist hauapiirete Gabbro tellimuse saate teha eemalt, meie veebilehel, märkides tellimuse tegemisel vajalikud parameetrid. Teiega võtab ühendust meie mänedžer, kes täpsustab tellimuse detailid: kalmistu aadress ja lahkunu andmed. Selle järel leiavad meie spetsialistid ise üles haua, tarnivad sinna kõik vajaliku, teostavad paigalduse ning saadavad teile põhjaliku foto ettekande tehtud tööde kohta.
   • On võimalik külastada meie bürood ja ladu Tallinnas, et tutvuda meie piirete valikuga kohapeal.
   • Kui soovite ebatavalisi piirete lahendusi või teistmoodi mõõtudega piirdeid, märkige see tellimuse kommentaarides. Me läheneme igale tellimusele personaalselt.
   • Me pakume teie kõigi soovide täitmiseks kõrgekvaliteedilisi graniidist hauapiirdeid laia värvi valikuga.

  Kui teil on mingeid küsimusi, siis need on võimalik meile saata läbi veebilehe päises leitava tagasiside vormi või kontaktide all. Samuti on meiega võimalik ühendust võtta telefoni või e-posti teel. Me anname põhjaliku konsultatsiooni.

   Powered by

    Powered by

      Powered by