Hauakivide ostmine Tallinnas

Kõik soovivad lahkunud kallist inimest meeles pidada tema matmispaika hauakivi paigaldusega. Inimeste ees seisab raske valik värvi, kuju, sisu jm osas. Meie ettevõte lahendab sarnaseid probleeme juba üle 3 aasta. Me pakume teile hauakivi mõistliku hinnaga, võttes valmistamise ja paigalduse enda peale.

Miks tasub kalmistule hauakivi osta?

Pärast lähedaste lahkumist soovivad paljud nende jaoks veel viimast korda midagi teha: kujundada haud ja säilitada see pikaks ajaks. Hauakivid on parim valik nende jaoks, kes soovib, et matmispaik näeks palju aastaid esinduslik välja ning ei vajaks remonti ja taastamist.

Hauakivid ei ole lihtsalt kivid, need on viis säilitada mälestus kallist inimesest. Looduslik kivi suure vastupidavusega väliskeskkonna mõjule hoiab mälestust aastakümneid.

Teil tasub osta graniidist hauakivi järgmistel põhjustel:

 • Kõrge vastupidavus ja pikk eluiga. Selline hauakivi säilitab algse välimuse ilma pragude, täkete ja kulumiseta aastakümnete või isegi -sadade jooksul.
 • Puudub erilise hoolduse ja sagedase taastamise vajadus. Piisab hauakivi puhastamisest mustusest ja langenud lehtedest haual käimisel.
 • Vastupidavus järskudele temperatuuri muutustele. Toode elab üle meie kliimale iseloomulikud järsud temperatuurimuutused, kõrge õhuniiskuse ja tugevad tuuled.
 • Mõistlik hind ja suurepärane kivi kvaliteet. Me ostame India, Norra, Soome, Kareelia ja Ukraina graniidist hauakivid ja -piirded otse tootjatelt ja korraldame logistika ise. Meie agendid valivad kohapeal parima materjali.

Töö vahendajateta võimaldab meil pakkuda tooteid kõige soodsamatel tingimustel.

Kuidas kalmistule hauakivi ja -piirde tellida?

Meie ettevõte spetsialiseerub hauakivide, -plaatide ja -piirete valmistamisele ja paigaldusele. Meie eristume sellega, et pakume võimalust esitada tellimuse kohale tulemata veebilehel või telefoni teel, mille järgselt arutame me teiega läbi detailid, arvutame lõpliku maksumuse ja asume tellimust täitma.

Te saate valida hauakivi kujunduse vajalikud parameetrid selle toote kaardilt. Samuti saate kasutada meie mugavat konstruktorit. Pärast seda võtab detailide täpsustamiseks teiega ühendust meie mänedžer. Seejärel tuleb teil viimase asjana teatada meile kalmistu aadress ja koha number. Meie spetsialistid lähevad kohale, paigaldavad vastavalt teie sooviavaldusele hauakivi, piirde ja muud kujunduse elemendid, teevad matmispaiga kujundusest fotod ning saadavad need tehtud töö ettekandena teile.

Teie viibimine kalmistul ei ole vajalik, me teeme kõik teie eest ära. Soovi korral võite tulla meie büroosse või lattu ning viibida kalmistul tööde teostamisel.

Kvaliteetse materjali ja kõrgtehnoloogilise varustuse olemasolu ning suur kogemus võimaldavad meil valmistada erineva konfiguratsiooni ja keerukusastmega hauakive, -plaate ja -piirdeid:

 • ühekohalistele matmispaikadele;
 • kahekohalistele matmispaikadele või ühekohalistele juurde matmise võimalusega;
 • mitmest osast koosnevad hauakivid;
 • graniitristid jpm.

Samuti valmistame me tellimusel eksklusiivseid hauakive: neile tehakse täiendav töötlus ja kaunistamine dekoratiivelementidega. Meilt saate tellida ka graniidist memoriaalkomplekse individuaalse disainiga; täidame kõik tellija soovid.

Soovite tellida kalmistule hauakivi soodsa hinnaga, kindla paigalduse ja hea väljanägemisega? Meie hauakivid on väärt teie lähedase haual olema. Me töötame Tallinnas ja üle Eesti.

  Powered by

   Powered by