Näitan ainukest tulemust

Monoliitbetoonist hauapiirded

Monoliitbetoonist hauapiirded on kasutuses juba pikka aega. Nendel on vaieldamatud eelised: tugevus, pikk eluiga, lakooniline välimus ja mõistlik hind. Kui soovite osta monoliitbetoonist hauapiirde, siis meie suudame teile pakkuda sobiva toote. Ettevõte MEMORIUM pakkub laias valikus hauapiirdeid, hauakive ja muid kaupu haudadele ning haua hoolduse teenuseid konkurentsivõimeliste hindadega Tallinnas ja üle Eesti.

Monoliitbetoonist hauapiirded: mida nad endast kujutavad?

Monoliitbetoonist hauapiirded valatakse kohapeal. Haua perimeetrlie tehakse vorm, kuhu valatakse betoon. Pärast seda, kui betoon on tardunud, vorm eemaldatakse, paigaldatakse katteloor, teostatakse liivaga katmine ja lillealuse pinnasega katmine. Hauapiirdele kantakse dekoratiivsed sälgud, mis muudavad piirde ilusamaks.

Monoliitbetoonist hauapiirded: kuidas neid paigaldatakse?

Monoliitbetoonist hauapiirdeid paigaldatakse üle Eesti. Tarne hinnad on toodud toodete kaartidel. Me paigaldame piirded ja teeme selle kohta põhjaliku foto aruande, mille saadame teile e-postile. Teie poolt on piisav tellimuse edastamine meie veebilehel, telefoni või e-posti teel.

Monoliitbetoonist hauapiirde hinna sisse kuulub selle paigaldus, katteloori paigaldus, liivaga katmine, lillealuse katmine pinnasega. Hauapiire on arvestatud inimeste arvule 1-6, valiku saate teha toote kaardilt. Tellimisel teeme piirdeid ka muudele suurustele.

Kui te pole veel ostu otsuses kindel, siis võite tutvuda meie hauapiirete valikuga, et valida teile sobiv materjal:

Tellimuse vormistamisel märkige kindlasti lisavalikud või täpsustage need vajadusel meiega telefoni teel. Olema valmis võtma enda peale erineva raskusastmega ülesanded haudade heakorrastamisel, oleme end tõestanud ettevõtte, mis pakub kvaliteetseid teenuseid kiiresti ja soodsate hindadega.

    Powered by

      Powered by