Гранитная ограда Покостовский купить в Таллинне
Гранитная ограда Покостовский заказать в Таллинне
Гранитная ограда Покост заказать в Таллинне
Гранитная ограда Покост заказать
Гранитная ограда Покост купить
Гранитная ограда Покост купить в Таллинне
Pokost Gray hall graniit
Koguge taotlus otse veebisaidile
Valige täiendavad funktsioonid
Liivaga katmine: 0 €, graniitkillustikuga katmine alates 80 €. Hinna sisse kuulub materjal, katteloor graniitkillustiku või liiva alla, haua alus, haua katmine.
Pallid, mis on paigaldatud kuubikutele. Hind: 40€ / tk.
Pallid, mis on paigaldatud kuubikutele. Hind: 60€ / tk.
Graniitplaatide paigaldus piirde välisele küljele 3 poolt (ees ja külgedel). Plaatide alla valatakse monoliitne betoonvundament ja seejärel liimitakse plaadid segu peale. Sellised plaadid paigaldatakse nii esteetilistel kui ka praktilistel põhjustel. Need säilitavad piirde puhtana. Kui tuleb vihma, siis pritsib see liiva/mulda piirde külgedele ja piire saab mustaks. Kui aga paigaldada plaadid, siis jääb piire puhtaks.
Lillealuse aiamaa mullaga käib hinna sisse.

  Pakume võimalust maksta osamaksetena alates 3 kuni 60 kuud MONTANIO.

  Kirjeldus

  Graniidist Hauapiirded Pokost (hall), ost Tallinnas tarnega üle Eesti

  Graniidist hauapiirded Pokost eristuvad suhteliselt madala hinna ja erandlike tehniliste ja esteetiliste omadustega. Hallid graniidist hauapiirded on kõige populaarsemad selle tõttu, et nende peal ei ole tolm nähtav ja need näevad alati puhtad ja viisakad välja. Pokost graniidist hauapiirded saate soodsa hinnaga tellida ettevõttelt MEMORIUM. Me tarnime ja paigaldame graniidist hauapiirded nii Tallinnas kui ka üle Eesti.

  Graniidist hauapiirded Pokost: materjali eripärad

  Graniidist hauapiirded Pokost eristuvad suhteliselt madala hinna ja erandlike tehniliste ja esteetiliste materjali omadustega. Seda võib pidada kõige ilusamaks halli värvi kivimiks. See eristub kindla tekstuuri ja meeldiva helehalli värviga, mida peetakse klassikaks. Graniidist hauapiirdeid Pokost markeeritakse vahel ka kui Ukraine Grey. See materjal on üle maailma kuulus ja populaarne. Veel üks võtmeerisus on selle kivimi esinemise iseloom: see on saadaval suurte monoliitsete plokkidena, mille saagimisel saab ilusad ja unikaalsed mustrid.

  Pokost graniidist hauapiirde mõned eelised on:

  • suur vastupidavus väliskeskkonna negatiivsele mõjule;
  • erandlik mehaaniline vastupidavus;
  • võimalus termilise töötlemise läbi vähendada libisemist horisontaalpindadel ilma negatiivse mõjuta materjali omadustele;
  • võimalus saavutada poleerimisel peaaegu täielikult peegeldav pind;
  • Pokosti graniit on esimesest radioaktiivsuse klassist, tänu millele praktiliselt pole piiranguid selle kasutamisel.

  Kui palju graniidist hauapiirded Pokost maksavad?

  Kui teil on huvi graniidist hauapiirde Pokost vastu ja soovite veenduda meie pakutavate toodete kõrges kvaliteedis, siis meie kataloogist leiate tööde näited. Hauapiirde hinda mõjutavad järgmised tegurid:

  • kivi liik; meie pakume hauapiirdeid nii enimlevinud kui ka haruldavamatest kivimite liikidest;
  • töötlemise ja poleerimise viis;
  • piirete mõõtmed, mis sõltuvad haua suurusest ja matmiste arvust;
  • postide, kuubikute ja muude lisade arvust.

  Projekti hind võib kasvada ka individuaalse lahenduse vajadusel, kuna see nõuab enam aega ja ressursse.

  Ettevõtte MEMORIUM büroo ja ladu asuvad Tallinnas, kuid me töötame üle Eesti. Kui teil on võimalus, võite tulla meie juurde kohapeale ja veenduda toodete kõrges kvaliteedis. Kui elate kaugel, saate teha tellimuse veebilehel, konsulteerides mänedžeriga ja andes talle lahkunu andmed. Me leiame ise haua, tarnime kõik vajaliku ja paigaldame toote ning saadame teile foto ettekande tehtud tööst. Graniidist hauapiire Pokost paigaldatakse õigesse kohta kiiresti ja kindlalt.

   Powered by

    Powered by

      Powered by