Гранитная ограда Аврора купить
Гранитная ограда Аврора заказать
Гранитная ограда Аврора коричневый
Гранитная ограда Аврора индийский
Гранитная ограда Аврора индийская заказать в Таллинне
Гранитная ограда Аврора индийская купить в Таллинне
Гранитная ограда Аврора индийская купить
Aurora Indian pruun graniit
Koguge taotlus otse veebisaidile
Valige täiendavad funktsioonid
Liivaga katmine: 0 €, graniitkillustikuga katmine alates 80 €. Hinna sisse kuulub materjal, katteloor graniitkillustiku või liiva alla, haua alus, haua katmine.
Pallid, mis on paigaldatud kuubikutele. Hind: 40€ / tk.
Pallid, mis on paigaldatud kuubikutele. Hind: 60€ / tk.
Graniitplaatide paigaldus piirde välisele küljele 3 poolt (ees ja külgedel). Plaatide alla valatakse monoliitne betoonvundament ja seejärel liimitakse plaadid segu peale. Sellised plaadid paigaldatakse nii esteetilistel kui ka praktilistel põhjustel. Need säilitavad piirde puhtana. Kui tuleb vihma, siis pritsib see liiva/mulda piirde külgedele ja piire saab mustaks. Kui aga paigaldada plaadid, siis jääb piire puhtaks.
Lillealuse aiamaa mullaga käib hinna sisse.

  Pakume võimalust maksta osamaksetena alates 3 kuni 60 kuud MONTANIO.

  Kirjeldus

  Graniidist hauapiirded Aurora (pruun), ost Tallinnas tarnega üle Eesti

  Graniidist hauapiirded Aurora India on muutumas üha populaarsemaks oma erilise värvi ja tekstuuri tõttu, mis võimaldab saada unikaalsed tooted erakordsete esteetiliste omadustega. Kui otsustate tellida hauapiirde, on oluline, et see moodustaks koos hauakiviga ühtse terviku ja sobiks ideaalselt memoriaalkompleksisse. Ettevõtte MEMORIUM spetsialistid on valmis olema toeks toote valikul, viivad teid kurssi hindadega ja tutvustavad mugavaid tasumise võimalusi, sealhulgas järelmaksu võimalust.

  Graniidist hauapiirded Aurora India: materjali eripära

  Graniidist hauapiirded Aurora India eristub omapärase värviga, kuis rikast pruuni värvi täiendavad mustad täpid. See graniidi liik on samuti tuntud kui Indian Aurora ning on sarnane Soome Auroraga, kuid on sellest erinevalt enam väljendunud faktuuriga. Isegi kõige lihtsamad sellest materjalist tehtud piirded on selle omapärase mustri ja graniidi lõike värvi tõttu unikaalsed ja ilusad.

  Graniidist piirded Aurora, mida on võimalik osta soodsalt meie veebilehel, säilitavad oma esialgse väljanägemise paljudeks aastateks:

  • materjal eristub suure tugevusega ning peab vastu igasugusele mehaanilisele koormusele;
  • graniit Aurora India on pika elueaga ning ajas peaagu muutumatu;
  • materjal on hästi poleeritav peegelläikivaks.

  Graniidist hauapiirded Aurora India: kuidas õigesti valida?

  Hauapiirdeid on soovitatav tellida kohe koos hauakiviga, kuid see pole alati võimalik. Me aitame teil valida graniidist hauapiirded Aurora India olemasoleva hauakivi juurde nii, et need sobiksid omavahel stiili, värvi ja faktuuri poolest. Lisaks on oluline valida tootele õiged mõõtmed, eriti siis, kui matmispaigas on mitu kohta. Meie veebilehel saate tutvuda tehtud hauapiirete näidistega või teha individuaalse tellimuse.

   

  Kui teil on küsimusi, siis võtke meie mänedžeriga ühendust teile sobival viisil. Meie kontaktandmed on leitavad vastavas jaotises ja lehe päises. Meie mänedžerid vastavad teie küsimustele graniidist hauakivide Indian Aurora hinna, selle kujunemise, tarne ja paigalduse tingimuste kohta. me töötame Tallinnas, aga ka üle Eesti.

   Powered by

    Powered by

      Powered by