Гранитная ограда Wisag Blue сине-лиловый
Гранитная ограда Wisag Blue заказать в Таллинне
Гранитная ограда Wisag Blue заказать
Гранитная ограда Wisag Blue купить
Гранитная ограда Wisag Blue
Visage Blue Indian sinine graniit
Koguge taotlus otse veebisaidile
Valige täiendavad funktsioonid
Liivaga katmine: 0 €, graniitkillustikuga katmine alates 80 €. Hinna sisse kuulub materjal, katteloor graniitkillustiku või liiva alla, haua alus, haua katmine.
Pallid, mis on paigaldatud kuubikutele. Hind: 40€ / tk.
Pallid, mis on paigaldatud kuubikutele. Hind: 60€ / tk.
Graniitplaatide paigaldus piirde välisele küljele 3 poolt (ees ja külgedel). Plaatide alla valatakse monoliitne betoonvundament ja seejärel liimitakse plaadid segu peale. Sellised plaadid paigaldatakse nii esteetilistel kui ka praktilistel põhjustel. Need säilitavad piirde puhtana. Kui tuleb vihma, siis pritsib see liiva/mulda piirde külgedele ja piire saab mustaks. Kui aga paigaldada plaadid, siis jääb piire puhtaks.
Lillealuse aiamaa mullaga käib hinna sisse.

  Pakume võimalust maksta osamaksetena alates 3 kuni 60 kuud MONTANIO.

  Kirjeldus

  Graniidist hauapiirded Visage Blue (sinivioletne), ost Tallinnas tarnega üle Eesti

  Graniidist hauapiirded Visage Blue sai oma nime omapäraselt graniidilt, mida kaevandatakse Indias Wisag piirkonnas. See on ilus mineral suursuguse sinivioletse pastelse tooniga heledate täppidega. Graniidist hauapiirded Visage Blue näevad välja eriti pidulikud ja ilusad, mistõttu on selle graniidi liigi nõudlus kõrge. Kui olete otsustanud tellida haruldast liiki materjalist hauapiirde, siis olete sattunud õigesse kohta. Ettevõte MEMORIUM pakub laia valikut graniite optimaalse hinna ja kvaliteedi suhtega.

  Graniidist hauapiirded Visage Blue: materjali eripära

  Graniit Visage Blue on samuti tuntud nime all Orion Blue. Sellest materjalist graniidist hauapiirded tõmbavad endale tähelepanu, kuna nad on lõike kohas väga ilusad muutes värvi ja sädeledes valguse käes. Kivim on väikeseteralise struktuuriga, see eristub suure tugevuse ja pika elueaga. Visage Blue graniidist tehtud hauapiirded näevad välja ranged ja monumentaalsed ning samal ajal suursugused ja ilusad.

  Graniidist hauakivide Visage Blue eelistena võib tuua välja:

  • Võimalus teha tooteid igasuguse kujuga: materjal on hästi lõigatav, puuritav ja poleeritav. Poleerimisel saadakse peegelsile pind.
  • Suure tihedusega struktuuri tõttu kannatab kivi suuremat mehaanilist ja keemilist mõju.
  • Materjal kannatab järske temperatuuri kõikumisi ja suurt niiskust.
  • Graniit Orion Blue värvus ei muutu päikese ultravioletse kiirguse mõjul.
  • Graniidist hauapiirdeid Visage Blue on lihtne hooldada: piisab selle puhastamisest tolmust ja mustusest niiske riidega haua külastustel.

  Graniidist hauapiirete Orion Blue peegelläige on võimalik säilitada paljudeks aastateks, kasutades spetsiaalset graniidist toodete hooldusvahendit. Ettevõte MEMORIUM pakub ka haua hoolduse kompleksteenust. Meiega võite olla kindlad, et matmispaik näeb välja ilus ja hoolitsetud.

  Kas soovite tellida graniidist hauapiirde Visage Blue? Ettevõtte MEMORIUM spetsialistid on valmis täitma erineva raskusastme ja tähtajaga tellimusi. Meil on pikk hauapiirete valmistamise ja paigaldamise kogemus. Tellimuse saate vormistada kasutades meie veebilehe ostukorvi, helistades meie telefonil või e-posti teel. Meie kontaktandmed on leitavad veebilehel. Me anname põhjaliku konsultatsiooni ja aitame teil orienteeruda hindades.

   Powered by

    Powered by

      Powered by