Näitan ainukest tulemust

Pesubetoonist hauapiirded

Pesubetoonist hauapiirded on Eestis nõutud, neid soovitakse nende suhteliselt madala hinna ja hea välimuse pärast. Pesubetoonist piirded eristuvad kalmistutel. Vaatamata sellele, et see pole looduslik materjal, näeb see välja viisakas ja loomulik. Ettevõte MEMORIUM pakub suurt valikut haua vormindamise võimalusi hauakivide ja piirete ning kaunistuste abil ja haua hoolduse teenuseid.

Pesubetoonist hauapiirded: kuidas neid valmistatakse?

Pesubetoonist hauapiirdeid tehakse tsemendi segust, millesse lisatakse looduslik täiteaine: dolomiit, graniit, marmorkillustik või kiviklibu. Tehnoloogia tugineb segu erineva kiirusega seest ja väljast tardumisel. Selleks, et betooni väliskiht tarduks aeglasemalt, töödeldakse seda spetsiaalse ainega.

Selle järel pestakse betooni ülemine kiht maha suure survega vee joaga, mis paljastab täiteaine. Selle tulemusena saab piire loomuliku ja ilusa välimuse.

Pesubetoonist hauapiirded: paigaldus

Pesubetoonist hauapiirded paigaldatakse üldjuhul vundamendita, kuna selle kaal on väike. Kui pinnas on pehme (nt liivane), teostatakse paigaldus armeeritud betoonist alusele, et toode teeniks kaua.

Pesubetoonist hauapiirete tarnet ja paigaldust teostame üle Eesti, hinnad on leitavad toote kaardil. Me toome kõik vajaliku, teostame paigalduse ja teeme selle kohta foto ettekande. Teie kohalolek ei ole seejuures vajalik, piisab vaid tellimuse esitamisest kas veebilehel või telefoni teel. Täpsemaks detailide kokkuleppimiseks on võimalik saata meile e-kiri.

Pesubetoonist hauapiirete hinna sisse kuulub paigaldus, katteloor liiva alla ja liivaga täitmine ning lillealuse pinnasega täitmine. Samuti saate valida, kui suurele matmispaigale te hauapiiret soovite: 1 kuni 6. Pakume individuaaltellimuse korras hauapiirdeid ka muude mõõtmetega.

Samuti pakume hauapiirdeid muudest materjalidest:

Valige meie veebilehelt sobiv variant ja selle juurde kuuluvad lisavalikud, saatke meile päring ning me võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

    Powered by

      Powered by