Гранитная ограда Капустинский красный купить в Таллинне
Гранитная ограда Капустинский красный купить
Kapustin punane graniit
Koguge taotlus otse veebisaidile
Valige täiendavad funktsioonid
Liivaga katmine: 0 €, graniitkillustikuga katmine alates 80 €. Hinna sisse kuulub materjal, katteloor graniitkillustiku või liiva alla, haua alus, haua katmine.
Pallid, mis on paigaldatud kuubikutele. Hind: 40€ / tk.
Pallid, mis on paigaldatud kuubikutele. Hind: 60€ / tk.
Graniitplaatide paigaldus piirde välisele küljele 3 poolt (ees ja külgedel). Plaatide alla valatakse monoliitne betoonvundament ja seejärel liimitakse plaadid segu peale. Sellised plaadid paigaldatakse nii esteetilistel kui ka praktilistel põhjustel. Need säilitavad piirde puhtana. Kui tuleb vihma, siis pritsib see liiva/mulda piirde külgedele ja piire saab mustaks. Kui aga paigaldada plaadid, siis jääb piire puhtaks.
Lillealuse aiamaa mullaga käib hinna sisse.

  Pakume võimalust maksta osamaksetena alates 3 kuni 60 kuud MONTANIO.

  Kirjeldus

  Graniidist hauapiirded Kapustinskij (punane): ost paigaldusega Tallinnas ja üle Eesti

  Graniidist hauapiirded Kapustinskij eristuv kivimi karakteristikute poolest, mis annavad neile nende esteetilisuse ja erilise värviga kordumatu dekoratiivse väärtuse. Kapustinskij graniidist tooted eristuvad teiste hulgas värvirikkuse ja originaalsusega. Ettevõte MEMORIUM pakub Tallinnas ja üle Eesti hauapiirdeid koos paigaldusega vastavalt tellija vajadustele kõrge teeninduse kvaliteediga. Samuti pakume soodsa hinnaga kvaliteetseid tooteid haudadele ja haua hooldust.

  Graniidist hauapiirded Kapustinskij: materjali eripära

  Lisaks markeeritakse Kapustinskij graniiti Rosso Santiago. See kivim on unikaalne, sellesarnast maailmas pole. Tänu selle suureteralisele struktuurile ning erepunase ja musta värvi kooslusele väikeste valgete ja helehallide täppidega eristub see muude materjalide taustal.

  Graniidist hauapiiretel Kapustinskij on järgnevad eelised:

  • Vaatamata ebaühtlasele struktuurile on need tugevad ja vastupidavad mehaanilisele mõjule: kriimustused, löögid, praod jms.
  • Pikk eluiga: tänu kvaliteetsele toote töötlemisele säilitab see esialgse välimuse palju aastaid.
  • Töötlemise võimalus: materjal on hästi saetav, puuritav ja poleeritav peegelläikeni, tänu millele on võimalik luua erinevaid tooteid.
  • Lai värvivalik: põhivärv võib ulatuda erepunasest sooja oranžini või roosast burgundi värvini.

  Kui te pole veel hauapiirde valikut teinud, siis võivad abiks olla meie veebilehel olevad fotod. Võite tutvuda meie tööde näidetega ja valida nende hulgast sobiv variant. Samuti on võimalik tellida sobivad piirded individuaalselt enda eskiisi või olemasoleva piirde põhjal. Me pakume teile sellise toote, mida soovite haual näha.

  Miks tasub graniidist hauapiirded Kapustinskij tellida just meilt?

  Meie ettevõtte poole pöördudes võite olla kindel, et graniidist hauapiirded Kapustinskij tarnitakse ja paigaldatakse teie lähedase hauale kiiresti, kvaliteetselt ja kindlalt. Toome välja veel mõned kaalukad põhjused, miks peaksite tellima just meilt:

  • Meil on pikaaegne kogemus ja me teame, mida meie kliendid soovivad, ning suudame rahuldada kõik soovid.
  • Optimaalne hauakivide, -piirete ja teenuste hinna ja kvaliteedi suhe.
  • Lai toodete valik, mis pidevalt suureneb, ja töö individuaalsetel tellimustel.
  • Võimalus tulla meie büroosse või lattu, et veenduda kohapeal toodete kõrges kvaliteedis. Samuti on võimalus vormistada tellimus veebis, mille korral teostame kõik tööd iseseisvalt ja saadame selle kohta teile põhjaliku foto ettekande.

  Graniidist hauapiirded Kapustinskij on parim valik, kui te soovite, et haud näeks välja ilus, rikkalik ja unikaalne. Vormistage tellimus läbi ostukorvi, tehke taotlus meie veebilehel või võtke meiega ühendust muul teile sobival viisil. Oleme valmis vastama kõigile teie küsimustele.

   Powered by

    Powered by

      Powered by