Näitan ainukest tulemust

Poleeritud betoonist hauapiirded

Poleeritud betoonist hauapiirded on üks levinumaid viise haua eraldamiseks kalmistul ja selle kaunistamiseks. Need maksavad vähem kui graniidist hauapiirded ja on seejuures kõrge vastupidavusega ebasoodsatele keskkonnatingimustele. Ettevõte MEMORIUM pakkub laias valikus haua tooteid ja teenuseid Tallinnas ja üle Eesti.

Poleeritud betoonist hauapiirded: valmistamise tehnoloogia

Poleeritud betoonist hauapiirded on väljanägemise poolest sarnane graniidist piiretele, kuid nende hind on natuke madalam. Sarnaselt graniidist hauapiiretele ei kasva poleeritud betoonist piiretele samal ja need on hooldust vähe nõudvad: piisab niiske riidega pühkimisest.

Poleeritud betoonist hauakivid on oma kujult erinevad. Meie toodame ja paigaldame blokid kohapeal. Blokid on õõnsad ja seepärast kerged ning ei vaja vundamenti. Juhul, kui pinnas on pehme, näiteks liivand, on soovituslik tellida täiendavalt armeeritud valubetooni vundamendi valu.

Pärast blokkide paigaldust, paigaldatakse katteloor ja haud täidetakse liivaga, lillealune pinnasega.

Poleeritud betoonist hauapiirded: kuidas me neid paigaldame?

Poleeritud betoonist hauapiirde hinna sisse kuulub selle paigaldus hauale, katteloori paigaldus, liivaga katmine ja lillealuse pinnasega katmine. Hauapiire suuruse saab valida toote kaardilt. Tellimisel teeme piirdeid ka muudele suurustele.

Me teostame poleeritud betoonist hauapiirete paigaldust üle Eesti. Tarne hind on näidatud toote kaardil. Me paigaldame hauapiirde ja teeme selle kohta foto ettekande, mille saadame teile. Tellimuse saate vormistada meie veebilehel, telefoni või e-posti teel. Kõik kontaktandmed on veebilehel leitavad.

Kui te pole veel hauapiirde valikut teinud, võite tutvuda meie valikuga erinevatest materjalidest:

Tellimuse vormistamisel märkige kindlasti lisavalikud või täpsustage need vajadusel meiega telefoni teel. Olema valmis võtma enda peale erineva raskusastmega ülesanded haudade heakorrastamisel, oleme end tõestanud ettevõtte, mis pakub kvaliteetseid teenuseid kiiresti ja soodsate hindadega.

    Powered by

      Powered by