Гранитная ограда Лезники купить
Гранитная ограда Лезники купить в Таллинне
Гранитная ограда Лезники заказать
Lezniki punane graniit
Koguge taotlus otse veebisaidile
Valige täiendavad funktsioonid
Liivaga katmine: 0 €, graniitkillustikuga katmine alates 80 €. Hinna sisse kuulub materjal, katteloor graniitkillustiku või liiva alla, haua alus, haua katmine.
Pallid, mis on paigaldatud kuubikutele. Hind: 40€ / tk.
Pallid, mis on paigaldatud kuubikutele. Hind: 60€ / tk.
Graniitplaatide paigaldus piirde välisele küljele 3 poolt (ees ja külgedel). Plaatide alla valatakse monoliitne betoonvundament ja seejärel liimitakse plaadid segu peale. Sellised plaadid paigaldatakse nii esteetilistel kui ka praktilistel põhjustel. Need säilitavad piirde puhtana. Kui tuleb vihma, siis pritsib see liiva/mulda piirde külgedele ja piire saab mustaks. Kui aga paigaldada plaadid, siis jääb piire puhtaks.
Lillealuse aiamaa mullaga käib hinna sisse.

  Pakume võimalust maksta osamaksetena alates 3 kuni 60 kuud MONTANIO.

  Kirjeldus

  Graniidist hauapiirded Lezniki (punane): ost paigaldusega Tallinnas ja üle Eesti

  Graniidist hauapiirded Lezniki on populaarne valik haua heakorrastuseks. Tugev ja kvaliteetne suursugust punast värvi graniit eristub teiste taustal ja teeb haua ilusaks ja esinduslikuks. Kui soovite teha hauapiirde ja otsite spetsialiste, kes teeksid vajaliku töö kiiresti ja teile sobival moel, siis olete sattunud õigesse kohta. Ettevõte MEMORIUM pakub soodsa hinnaga graniidist hauapiirdeid Lezniki tarne ja paigaldusega üle Eesti.

  Graniidist hauapiirded Lezniki: materjali eripära

  Graniidist hauapiirdeid Lezniki valmistatakse erilisest leznikovi graniidist. See eristub kõrgete dekoratiivsete ja tugevuse omaduste poolest, tänu millele on see laialt kasutuses hauakivide ja -piirete valmistamisel.

  Lezinki graniidil on mõned eripärad:

  • suur tugevus ja vastupidavus mehaanilistele vigastustele;
  • vastupidavus niiskuse negatiivsele mõjule;
  • vastupidavus järskudele temperatuuri kõikumistele;
  • suursugune välimus.

  Rikas punakaspruun värvus, mis läheb kohati üle burgundi või veini värvide toonideks, annab sellele ilusa ja kalli väljanägemise. Selle tõttu on sellest valmistatud memoriaalkompleksite elemendid annavad kompositsioonile rikka ja suursuguse väljanägemise.

  Meie veebilehel leiate suure valiku hauapiirdeid nende fotode ja hindadega. Kindlasti märkate, et Lezniki hauapiirded on võrreldes teistest materjalidest piiretega suurema maksumusega. Samas Lezniki graniidist toodete puhul võite olla kindlad, et need säilitavad oma esialgse ilme vähemalt 300 aastat.

  Graniidist hauapiirded Lezniki saate meie veebilehel osta vaid mõne klikiga: piisab selle lisamisest ostukorvi ja tellimuse vormistamisest. Küsimuste tekkimisel kasutage meie ostude juhendit või võtke ühendust meie mänedžeriga teie jaoks mugaval viisil. Me anname põhjaliku konsultatsiooni kõigis küsimustes.

   Powered by

    Powered by

      Powered by