Näitan kõiki 4 tulemust

Graniidist nikerdatud hauakivid – telli Tallinnas ja üle kogu Eesti

Graniidist nikerdatud hauakivid on juba aastaid olnud nõutud üle kogu riigi. Me oleme valmis teile valmistama ainulaadseid tooteid vastavalt teie joonistele, et rõhutada lahkunu mälestuse ainulaadsust ja tähtsust, ning pakume ka suurt kataloogi erinevate kujundusvõimalustega. Me spetsialiseerume granüülist peente hauamonumentide loomisele, mis on kaunistatud delikaatse nikerduse ja graveeringutega. Meie kogenud meistrid tagavad iga graniidist nikerdatud hauakivi kõrge kvaliteedi, nii et see saaks olema usaldusväärne mälestuse sümbol aastateks edasi.

Graniidist nikerdatud hauakivid: eripärad

Nikerdatud hauakivid valmistatakse mitmes etapis:

 1. Esmane töötlemine. See hõlmab spetsialiseeritud seadmete kasutamist, mis aitab meistril anda nikerdatud hauakivile haual soovitud kuju, mis vastab etteantud joonisele.
 2. Nikerdamine. Järgmisel etapil lähevad meistrid üle käsitsi tööriistadele ja alustavad põhitööd – unikaalse hauamonumendi kuju loomine, ilusate joonte ja detailide lõikamine. Kaunistuse parandamiseks kasutatakse spetsiaalset graveerimismasinat, mis aitab arvutiprogrammi abil luua selge ja esteetiliselt meeldiva graveeringu.
 3. Lõppetapil, pärast nikerdamist ja graveerimist, asuvad meistrid lõpetama ja poleerima graniidist nikerdatud hauakivi. Nad võivad poleerida nii esikülge kui ka kõiki toote külgi. See annab kivi pinnale sära ja muudab selle esteetilisemaks. Hauakivi kaunistamiseks võib kasutada erinevaid kujunduselemente, nagu epitaafe, portreesid ja muid detaile, mis muudavad iga hauakivi ainulaadseks ja individuaalseks.

Nikerdatud hauakivide eelised hõlmavad järgmist:

 • pikk kasutusiga, kõrge kulumiskindlus ja kuju stabiilsus;
 • vastupidavus looduse kapriisidele, temperatuurimuutustele ja sademetele;
 • atraktiivne välimus, mis on ühtaegu soliidne ja puudutav.

Kiviraidurid võivad töödelda graniiti selliselt, et see omandab õhulise kerguse ja näeb välja nagu peen pits. Kuid see mulje on petlik: graniidist nikerdatud hauakivi on sama vastupidav ja põhjalik kui tavaline. Nikerdamine võimaldab luua mahukaid, reljeefseid jooniseid, millel on peene detailitöötlusega isegi kõige väiksemad detailid. Kujutis näeb välja elus ja realistlik. Erinevate loodusliku kivi toonide, mati ja läikiva pinna kombinatsioon loob efektse väljanägemise.

Et teada saada hinda ja tellida graniidist nikerdatud hauakivi, võtke meiega ühendust telefoni teel, mis on toodud profiili päises, või mis tahes muul mugaval viisil. Me vastame rõõmuga kõikidele teie küsimustele ja aitame valida parima nikerdatud hauakivi, arvestades teie soove ja eelarvet.

  Powered by

   Powered by