Kui soovite oma lähedase mälestust erilisel viisil austada, paigaldage matmispaika ainulaadne mälestuskompleks. Selle kujundamisel saate arvestada lahkunu eelistustega, tema lemmikvärviga, oluliste eluomadustega jne ning haual asuvast mälestuskompleksist saab tõeline kunstiteos.

Näitan ainukest tulemust

Mälestuskompleksid – tellida Tallinnas tarnimise ja paigaldamisega üle kogu Eesti

Mälestuskompleksid Tallinnas on soodsatel tingimustel saadaval tellimiseks firmalt MEMORIUM. Meilt saate osta kõiki haua parandamiseks vajalikke elemente, mis on valmistatud kvaliteetsest graniidist erinevates värvides. Kalmistu mälestuskompleksi maksumuse väljaselgitamiseks võtke meiega ühendust kontaktandmete jaotises toodud telefoninumbri või e-posti aadressi kaudu.

Mälestuskompleksid on hauakivid, mida täiendavad muud elemendid haua parandamiseks: hauakivi, hauapiirded ja hauakaunistused. Kõik detailid valitakse nii, et kokku panna üks esteetiline ja harmooniline kompositsioon. Tasub tellida mälestuskompleks meie ettevõttest ning saate erakordse kvaliteedi ja usaldusväärse teenuse.

Mälestuskompleksid – tootmise omadused

Saate tutvuda mälestuskomplekside näidetega, mida paigaldame üle Eesti. Tellides meilt graniidist kalmistule mälestuskompleksi, valite kvaliteedi ja täisteenuse – alates nõustamisest kuni tehtud tööde aruande esitamiseni. Paigaldame võtmed kätte mälestuskompleksi ja te ei pea isegi matmispaigas viibima. Ja kui soovite näha kõiki tulevase kompositsiooni üksikasju, võite alati tulla meie kontorisse ja veenduda toodete erakordses kvaliteedis ja esteetilises välimuses.

Kalmistu mälestuskomplekside eelised

Mälestuskompleksid pakuvad kõiki elemente harmoonilise kompositsiooni moodustamiseks:

 • hauakivi;
 • hauapiirded;
 • plaat;
 • graniidist laastud või liiv;
 • pingid ja lauad;
 • laternad, lambid ja muud kaubad haudade jaoks.

Mälestuskompleksi saate osta nii ühe kui ka mitme matuse jaoks. Kui teil on veel küsimusi, võtke meiega ühendust mis tahes mugaval viisil ja meie juhid vastavad kõigile Teie küsimustele.

  Powered by

   Powered by