Näitan 1–12 tulemust 138-st

Ühesed hauakivid

Ühesed hauakivid on kõige levinum hauakivi variant hauale. Neile on iseloomulik suur kindlus ja vastupidavus negatiivsetele keskkonnateguritele. Pärast ühekordset tellimust ja paigaldamist näeb haud pikki aastaid välja ilus ja hoolitsetud.

Kust osta üheseid hauakive?

Ettevõte MEMORIUM pakub laias valikus erineva kuju, värvi, materjali ja suurusega hauakive graveerimisega. Me töötame otse tootjatega ja pakume tooteid soodsate hindadega Tallinnas, Harjumaal ja kogu eestis.

Meilt saate tellida ühesed hauakivid kunstilise vormistusega:

 • graveeringuga: portree, nimi kuupäevadega, kujutised;
 • fotokeraamikaga: portree.

Samuti on meil lai valik kujusid ja suurusi:

 • standardsed ristkülikukujulised;
 • keerulised ja ebatavalised disainlahendused.

Meie spetsialistid suhtuvad hauakivide vormindusse ja paigaldusse kohusetundlikult ja tähelepanelikult. Samuti oleme väga nõudlikud materjali kvaliteedi suhtes, ostes materjali otse tootjatelt. Võite olla kindlad, et hauakivid säilitavad oma välimused ja terviklikkuse pikaks ajaks.

Samuti on meie kataloogis valikus muud tüüpi hauakivid:

 • kahesed;
 • kombineeritud;
 • ühesed ristiga;
 • eksklusiivsed – saate valida variandi kataloogist ja lisada kommentaari teie erisoovid hauakivi kujundamisel või lisada pildi/eskiisi paigutuse skeemiga.

Tellimuse vormistamiseks saate kasutada tellimuse esitamise juhendit või võtta meiega ühendust veebilehe päises oleval telefonil. Vastame kõigile küsimustele ja vormistame tellimuse vaid mõne minutiga.

Üheste hauakivide disain

Hauakivi vormistuse saate valida selles veebilehe osas. Valinud sobiva disaini, saate minna toote kaardile ja valida vajalikud parameetrid. Meil on esindatud enimsoovitud kujud, mis sobivad igale hauale.

Vastavalt teie soovile kantakse hauakivile standardne graveering (nimi, kuupäevad) ja lisaks portree ja kujutised. Elementide paigutuse ning suuruse ning kirja stiili saate valida ise, kasutades meie mugavat konstruktorit.

Meie pakutavad ühesed hauakivid on India, Norra, Soome, Kareelia, Ukraina graniidist, mida ostame otse tootjatelt. Meie professionaalne meeskond on alati valmis võtma vastu tellimusi, valmistama tellitud tooteid ja paigaldama neid kiiresti ja kvaliteetselt.

  Powered by

   Powered by