Näitan kõiki 10 tulemust

Ristikujulised hauakivid

Rist on üks olulisemaid kristlike sümboleid, mispärast on ristikujulised hauakivid austusavaldus traditsioonidele ja uskumustele. Memoriaali valik on lähedast mälestada ja kristlikus usus aus olevaid matmise reegleid täita soovivale inimesele oluline ülesanne. Te saate tellida meie veebilehel ristikujulise hauakivi valides sobiva variandi meie kataloogi laiast valikust, valides seejärel tootekaardilt nõutud valikud ja vormistades tellimuse. Me pakume laia valikut memoriaale ning teeme neid ka tellimusel. Meie meistrid teevad teile sobivad hauakivi graveeringu, tarne ja paigalduse.

Ristikujulised hauakivid: erisused

Algselt sai ristist sümbol Vana-Kreekas ja see tähendas elu ja päikese valgust. Kristluses omandas see teise tähenduse, kuid selle mõte jäi samaks: elu jumala kuningriigis pärast surma.

Meie kataloogis esindatud ristikujulised hauakivid on tehtud täielikult vastupidavast ja pika elueaga graniidist. Graniit säilitab oma esialgse välimuse aastakümnete või isegi -sadade jooksul. Just sellepärast näeb ristikujuline hauakivi alati välja õilis ja ilus.

Meie veebilehel saate osta erinevat liiki ristikujulised hauakivid:

  • Ladina rist, mis on katoliku usu sümbol;
  • Patriarhirist, mis on iseloomulik õigeusule;
  • Bütsantsi rist, mida õigeusus samuti kasutatakse;

Pärast sobiva variandi valimist jääb valida täiendavad parameetrid: suurus, graveering, portree graveering või fotokeraamika, hauakivi alune graniidist või betoonist postament jm. Samuti on lisaks hauakivile võimalik tellida hauapiirded ja matmispaiga dekoreerimise tooteid.

Kui otsite soodsa hinnaga ristikujulisi hauakive Tallinnas, siis oleme teie jaoks alati olemas.

    Powered by

      Powered by