Ограды из монолитного бетона на могилу в Таллинне
Ограды из монолитного бетона в Таллинне
Aed monoliitbetoonist

600.001,850.00 koos KM-ga

Tarade paigaldamine toimub üle Eesti.
Väljaspool Tallinna – Harjumaal lisandub tellimuse summale 100 eurot. Väljaspool Harjumaad lisandub tellimusele 150 EUR.

Paigaldamine, monoliitbetoonist vundamendi valamine, lillekasvatajad, maa täitmine lilleaias, tagasitäitmine väljaspool on hinna sees.

Koguge taotlus otse veebisaidile
Valige täiendavad funktsioonid
Liiv on tasuta. Graniidipuru alates 50€(kohta
Saate esitada nõutava teabe. Näiteks soovite, et me jätaksime lilled lilleaeda.

  Pakume võimalust maksta osamaksetena alates 3 kuni 60 kuud MONTANIO.

  Kirjeldus

  Hauapiirded: monoliitsest betoonist hauapiirete fotod ja näited

  Siin lehel olevatel fotodel on esindatud monoliitsest betoonist hauapiirded. Sellisel hauapiirete paigaldamise variandil on omad eelised: tooted on tugevad, pika elueaga ja minimalistlikud ning seejuures soodsa hinnaga. Ettevõte MEMORIUM pakub suures valikus soodsa hinnaga hauapiirdeid, -kive, tooteid haudadele ja haudade hoolduse teenuseid Tallinnas ja üle Eesti.

  Hauapiirded: monoliitsest betoonist toodete fotod ja kirjeldus

  Nagu saate näha ülevalpool olevalt fotolt, tehakse hauapiire spetsiaalsetesse vormidesse betooni valamise teel matmispaigas. Pärast segu tardumist teostatakse katteloori paigaldus ja haua katmine liiva või soovi korral graniitkillustikuga ning lillealuse paigaldus ja täitmine aiamaa mullaga. Pärast betooni tardumist kantakse hauapiirdele dekoratiivne muster.

  Hinna sisse kuulub paigaldus, materjal, katteloori paigaldus ja katmine liiva ja pinnasega. Lisatasu eest võib haua katta graniitkillustikuga. Tootekaardil saate valida haua kohtade arvu 1 kuni 6 ning vajaduse eemaldada vana hauapiire. Ka need mõjutavad hinna kujunemist.

  Kui olete alles valikut langetamas, tutvuge hauapiirete valikuga meie kataloogis ning valige teile sobiv materjal:

  Tellimuse saate vormistada meie veebilehel või võttes ühendust ettevõttega MEMORIUM teile sobival viisil. Me tuleme kohale, paigaldame hauapiirde ja saadame teile foto ettekande tehtud töödest e-postile või messenger-i.

   Powered by

    Powered by

      Powered by