Näitan 1–12 tulemust 138-st

Kahesed hauakivid

Kaheseid hauakive kasutatakse kõige sagedamine paaris haudadel või haudadele juurde matmise võimalusega. Viimasel juhul graveeritakse ainult üks hauakivi pool ja teine jäetakse tühjaks sellele hiljem graveeringu (portree, tähtede ja numbrite lisamine) lisamiseks.

Kahesed hauakivid erinevad ühestest suurema laiuse poolest. Tänapäeval muutuvad kahesed horisontaalsed hauakivid aina nõutumaks. Me pakume suurt valikut erineva kujuga hauakive: ristkülikukujulised, ümarate nurkadega, mitmenurksed, aga ka keerulisema kujuga. Valige sobiv variant meie kataloogist ja me kanname sellele vajalikud kujutised, fotod ja kirjad.

Kahesed hauakivid: erisused

Kaheste hauakivide tootmiseks kasutatakse looduslike materjale, eriti graniiti. Seda iseloomustab kõrge tugevus ja vastupidavus. Kivi peab hästi vastu kõrgele niiskusele, järskudele temperatuuri muutustele ja mehaanilisele mõjule. Graniit sobib hästi keskkonda, kus on külmad talved ja palavad suved.

See materjal säilitab pikka aega oma hea väljanägemise. Graniidist kaheseid hauakive on kerge hooldada, nende värv ja kuju säilib ajas hästi. Nende puhul piisab mõnel korral aastas nende tolmust puhastamisest. Meie veebilehelt saate tellida ka mõistliku hinnaga hauakivide ja piirete puhastuse ja pesu teenuse.

Kaheste hauakivide eelised

Matmispaigale tasub tellida kahese hauakivi järgmistel põhjustel:

  1. Vastupidavus. Kahesed hauakivid, tänu oma horisontaalsele kujule püsivad palju kindlamalt kui ühesed. Kuigi ettevõttelt MEMORIUM tellides võite ka üheste hauakivide puhul olla kindel nende õiges ja vastupidavas paigalduses.
  2. Paaris matmine või matmine võimalusega kõrvale juurde matta. Selline topelt haud näeb viisakas ja ilus välja.
  3. Hea välimus. Madalad kahesed hauakivid ja madalad hauapiirded muutuvad tänapäeval aina populaarsemaks.

Kaheste hauakivide hinnad

Toodete hinnad on kõrged, kuid tasub arvestada, et soetatakse kõrge vastupidavusega ja pika elueaga toode. Korrastatud haud näeb pikka aega välja viisakas ja ilus. Meie kataloogis leiate laia valiku kahesed hauakive optimaalse hinna-kvaliteedi suhtega.

    Powered by

      Powered by