Üksikud graniidist hauakivid – igavese mälu sümbol

Üksikud graniidist hauakivid pole lihtsalt kalmistu monumentaalsed objektid, vaid ka igavese mälu ja austuse sümbol lahkunud lähedaste vastu. Tänu oma vastupidavusele ja ilule on graniit ideaalne materjal usaldusväärsete ja ülevate mälestusmärkide loomiseks. Selles artiklis käsitleme, miks üksikud graniidist hauakivid on nii nõutud ja milliseid eeliseid nad pakuvad.

Üksikud graniidist hauakivid – eelised

Kui otsite universaalset ja kindlat valikut matmiskoha heakorrastamiseks, siis üksik graniidist hauakivi on suurepärane valik.

Tooted eristuvad järgmiste eelistega:

 1. Vastupidavus ja pikk kasutusiga. Üksikud graniidist hauakivid taluvad aja proovi. Graniit on üks vastupidavamaid ja atmosfääriliste mõjude suhtes stabiilseid looduslikke materjale. See on vastupidav niiskuse, külma, kõrge temperatuuri ja ultraviolettkiirguse mõjule. Seetõttu säilitavad graniidist hauakivid oma esialgse ilu ja usaldusväärsuse aastakümnete jooksul.
 2. Esteetiline ilu. Graniidil on ainulaadne mustriline struktuur ja erinevad värvivarjundid, mis võimaldavad valida mälestusmärgi, mis vastab individuaalsetele eelistustele ja mälestusmärgi stiilile. Alates klassikalistest heledatest graniitidest kuni tagasihoidlikumate ja tumedamate varjunditeni – graniidil on praktiliselt lõputult palju võimalusi unikaalse mälestusmärgi loomiseks.
 3. Individuaalne disain. Üksiku graniidist hauakivi loomine võimaldab teostada individuaalse disaini, mis peegeldab lahkunud isiku ainulaadsust. Graniit on kergesti töödeldav, ja selle pinnale saab luua erinevaid graveeringuid, mustreid, tekste ning isegi lisada pilte ja fotosid.
 4. Vormide ja stiilide mitmekesisus. Üksikud graniidist hauakivid võivad olla erinevate vormide ja stiilidega, alates klassikalistest vertikaalsetest monumentidest kuni kaasaegsete horisontaalsete plaatideni. See võimaldab valida mälestusmärgi, mis vastab lahkunud isiku ajaloole ja iseloomule ning sobib üldise kalmistu stiiliga.
 5. Sümbolistlikud elemendid. Üksikud graniidist hauakivid võivad olla kaunistatud erinevate sümbolistlike elementidega, alates usulikest sümbolitest kuni lillede ja figuurideni, mis peegeldavad lahkunud isiku huvisid ja kirgi. Need elemendid lisavad mälestusmärgile sügavust ja emotsionaalset tähendust.
 6. Ökoloogiline ohutus. Graniit on looduslik materjal, mis ei sisalda kahjulikke keemilisi ühendeid ega saasta keskkonda. Graniidist mälestusmärkide loomine on ökoloogiliselt ohutu valik.

Üksikud graniidist hauakivid pole lihtsalt mälestusmärgid, vaid igavene side lahkunud lähedaste mälestusega. Need ühendavad endas vastupidavuse, esteetilise ilu, individuaalse disaini ja sümbolistliku väärtuse. MEMORIUMis pakume laia valikut üksikuid graniidist hauakive, aidates meie klientidel luua mälestusmärki, mis hoiab igavesti meeles armastatud inimesi.

Graniidist hauakivid

  Powered by

   Powered by