Ristkülikukujulised hauakivid mustad – minimalism ja esteetika

Ristkülikukujulised hauakivi on kivi sisse raiutud lihtsuse ja harmoonia ood. Need hauakivid võivad olla vertikaalsed, mis jätab mulje kindlusest, või horisontaalsed, sümboliseerides rahu. MEMORIUM ettevõtte veebilehel saate tellida ristkülikukujulisi hauakive mis tahes värvitoonis, sealhulgas mustas, mis tahes konfiguratsioonis ja igasuguse lisakujundusega, samuti komplektis piirdega.

Ristkülikukujulised hauakivid – stiilne viis hauaplatsi kujundamiseks

Ristkülikukujulised hauakivid on geomeetria elegantne mäng. Nende struktuur pakub laiaulatuslikke võimalusi kunstiliseks teostuseks. Vertikaalsed vormid annavad hauakividele suursugususe, horisontaalsed aga rahu ja rahulolu.

Lihtsus ja väljendusrikkus on ristkülikukujuliste hauakivide kaks peamist omadust. Detailide puudumine võimaldab keskenduda kõige olulisemale – mälestusele lahkunutest. See stiil on tagasihoidlik, kuid samal ajal sügavalt emotsionaalne.

Kui teile tundub, et ristkülikukujuline hauakivi näib liiga lihtne ja võib kaduda teiste taustal, siis lisakujundus nikerduste või graveeringute kujul aitab tootel silma paista ja muuta see ainulaadseks.

Mustad ristkülikukujulised hauakivid – valime graniidi liigi

Must värv sümboliseerib leina ja austust. Seetõttu on India must graniit ja gabro kaks suurepärast võimalust matusekoha klassikaliseks kujundamiseks. Kuigi mõlemad kiviliigid on sama värvi, on neil olulised erinevused, mis määravad nende unikaalsed omadused ja kasutusala.

Ristkülikukujulised mustad hauakivid erinevat tüüpi graniidist erinevad välimuse ja tekstuuri poolest:

  1. India must graniit on tavaliselt ühtlasema tekstuuri ja vähem väljendunud kristalliliste kaasamistega. Selle pind võib olla sile või veidi teraline. Lisaks võib India must graniit varieeruda musta varjundiga, sealhulgas heledamate ja tumedamate variatsioonidega.
  2. Gabro on suuremate kristalliliste kaasamistega ja karedama tekstuuriga. Selle pind võib olla vähem ühtlane ja omada rohkem silmatorkavaid mineraalseid laike. Lisaks on gabro tavaliselt ühtlase musta värvusega ilma suurte variatsioonideta.

Nii et mustad ristkülikukujulised hauakivid on mälestuse igaveseks säilitamiseks lihtsuse ja harmoonia kaudu. Need rõhutavad hetke tähtsust ja annavad lahkunute kujutistele ainulaadsuse. Valid graniidi, nagu India must või gabro, austate mälestust, luues kauni ja pikaajalise kunstiteose, mis kehastab mälestuste igavikku.

Hauakivid

    Powered by

      Powered by