Ristkülikukujuline must hauakivi – lakoonilisus ja elegants

Ristkülikukujuline must hauakivi on igavese mälu, armu ja tugevuse sümbol, samuti universaalne lahendus, mis sobib matmispaiga minimalistlikuks ja elegantseks kaunistamiseks. Ettevõtte Memoriam kataloogis on lai valik ristkülikukujulisi mustast graniidist hauakive mõistliku hinnaga.

Ristkülikukujuline must hauakivi – millistest graniidisortidest on parem valida?

MEMORIUMi mustad ristkülikukujulised hauakivid on valmistatud kahest kõige populaarsemast ja populaarsemast mustast graniidist – India ja Gabro. Vaatame neid üksikasjalikumalt.

India must graniit on nõudlik oma rikkaliku ja sügava värvi ja sära tõttu. See graniit lihvib ilusti, andes välja praktiliselt peegelpinna, muutes selle ideaalseks valikuks mustade ristkülikukujuliste hauakivide valmistamiseks. Gabro, teine populaarne musta graniidi tüüp, on samuti rikkaliku ja sügava värviga, kuid mitte nii “kurt” kui India. Gabrol on ebamääraselt väljendunud teralisus. Kuid seda kivi iseloomustab kõrge tugevus ja vastupidavus välismõjudele.

Graniidist ristkülikukujuliste mustade hauakivide valmistamise protsess hõlmab mitut etappi:

 1. Kõigepealt valitakse sobiva suurusega musta graniidi plaat.
 2. Seejärel töödeldakse ja lõigatakse plaat, võttes arvesse kõiki detaile ja disainifunktsioone. Lihtsatel ristkülikukujulistel hauakividel kui sellistel pole omadusi-peamine on arvestada kõigi nurkade suuruse ja otsekohesusega.
 3. Seejärel toimub graveerimine, tekst või pildid kas käsitsi spetsiaalsete tööriistade abil või automaatselt CNC-graveerimismasinaga.

Ristkülikukujulised mustad graniidist hauakivid sobivad ideaalselt haudade kaunistamiseks, kus hinnatakse minimalismi, elegantsi ja klassikalist stiili. Need sobivad ka neile, kes eelistavad ranget ja diskreetset kujundust, mis säilitab lähedaste igavese mälestuse.

Ristkülikukujulised mustad hauakivid MEMORIUMilt

MEMORIUM on ettevõte, mida iseloomustab usaldusväärsus, kvaliteet ja individuaalne lähenemine igale kliendile. Siin on veel mõned põhjused, miks valida MEMORIUM ristkülikukujuliste mustade hauakivide tellimiseks:

 1. Professionaalsus. Meie kogenud spetsialistide meeskond tagab toodete kõrge kvaliteedi ja tellimuste õigeaegse täitmise.
 2. Individuaalsus. MEMORIUM pakub laia valikut disainilahendusi ja võimalust luua ainulaadne hauakivi, mis vastab kliendi soovidele.
 3. Technology. Meie ettevõte kasutab arenenud tehnoloogiat ja materjale, tagades iga toote vastupidavuse ja ilu.
 4. Läbipaistvus. MEMORIUM pakub ausaid hindu ja läbipaistvaid tingimusi, muutes monumendi tellimise protsessi Kliendile lihtsaks ja arusaadavaks.
 5. Kaugtöö. Piisab, kui esitate tellimuse Veebisaidil ja me teeme kõik võtmed kätte. Võite olla teises linnas ja isegi riigis, mitte installimise ajal kalmistul. Teete kõik tööd ja saadate teile üksikasjaliku foto-ja videoaruande.

Ristkülikukujuline must hauakivi pole lihtsalt kivitükk, see on lugu, mis on kehastatud ilusas ja igaveses vormis. Tehke oma valik kvaliteedi ja usaldusväärsuse kasuks MEMORIUM companyga.

Hauakivid

  Powered by

   Powered by