Punane hauakivi graniidist hauale MEMORIUMilt

Surnuaia punane hauakivi on ainulaadne kunstiteos, mis kannab endas armastuse ja leina emotsioone lähedase kaotuse pärast. Need punasest kivist loodud ebatavalised tooted imetlevad oma ilu ja kõrgust. Materjali tekstuur annab toodetele erilise tekstuuri, muutes need meeldejäävaks ja ainulaadseks. Punase sümboolika on sageli harmooniliselt ühendatud erinevate kujunditega, nagu südamed, leegid või lill, mis annab monumentidele veelgi suurema sügavuse ja tähtsuse.

Kui soovite tellida punast hauakivi kõige soodsamatel tingimustel Tallinnas, on MEMORIUM alati teie teenistuses. Meie kataloog sisaldab laia valikut hauakivide vorme ja sorte, mida saab kehastada punases värvitoonis. Samuti valmistame tellimuse järgi punaseid hauakive.

Punane hauakivi – millistest materjalidest see võib olla valmistatud?

Kutsume teid tutvuma mitmesuguste punaste hauakivimaterjalidega, mis on saadaval firmas MEMORIAM. Meie juures saate valida ideaalse tooni hauakivi või muu individuaalse toote loomiseks kalmistul (Vaasid, aiad, lambid) vastavalt teie tellimusele. Meie sortimendis on erinevaid võimalusi, mis annavad teile võimaluse rõhutada iga tellimuse ainulaadsust ja individuaalsust.

Meilt saate tellida punase hauakivi järgmistest graniidiliikidest:

  1. Leznikovi graniit. See on punase taustaga looduslik kivi, millel paistavad silma Burgundia, mustad ja pruunid laigud. Leznikovi graniit on seotud usaldusväärsuse ja vastupidavusega. Selle ühtlane peeneteraline struktuur sümboliseerib austust mälu vastu.
  2. Kapusta graniit. See on heleda varjundiga hauakivi, millel on punakad ja oranžid kanded. Selle tekstuur on rikas mitmesuguste mustritega, luues hämmastava visuaalse kogemuse. Kapustini graniidi üllas varjund sümboliseerib eredaid mälestusi ja soojust. Punased ja oranžid laigud annavad hauakivile energiat ja elegantsi.
  3. India Aurora. India Aurora on graniit, millel on heledad, punakaspruunid laigud tumedal taustal. Värvide ja mustrite mitmekesisus loob suurepärase visuaalse mulje. India Aurorat seostatakse elu mitmekesisuse ja isiksuse heledusega. Iga värv võib sümboliseerida lahkunu elus teatud omadusi ja hetki, mis muudab hauakivi individuaalseks ja ainulaadseks.

Kasutades ainult kõige väärikamaid ja kvaliteetsemaid materjale, loome meeldejäävad mälestusmärgid, mis on lahkunud lähedaste mälestuse igavene mälestamine. Looduslik graniit, millest meie punased hauakivid on valmistatud, paistab materjalide seas silma oma tugeva struktuuri tõttu. Eriti punasest graniidist hauakivid eristuvad mitte ainult ilusa välimuse, vaid ka ainulaadsete omaduste poolest, mis muudavad need vastupidavaks ja aja suhtes vastupidavaks.

MEMORIUMi punased hauakivid – eelised

Graniidistruktuuri tugevuse tõttu ei ole meie punased hauakivid pragunenud ja püsivad muutumatuna pikki aastakümneid. See annab kindlustunde, et meie loodud mälestusmärk on usaldusväärne ja püsiv sümbol lähedase mälestuseks.

Oluline aspekt on ka meie hauakivide kättesaadavus. Soodsad hinnad ning punase graniidi varjundite ja tekstuuride mitmekesisus muudavad selle Eesti kalmistutel üha populaarsemaks valikuks. Püüame pakkuda oma klientidele mitte ainult kõrget kvaliteeti, vaid ka taskukohasust, et iga pere saaks valida oma lahkunud sugulaste väärilise mälestuse.

Memoriam pakub võimalust tellida hauale erineva suuruse ja kujuga punaseid hauakive. Meie meistrid on valmis kehastama kõiki kliendi individuaalseid eelistusi, luues ainulaadseid ja värvikaid mälestusmärke, millest saab lahkunute mälestuse vääriline kehastus.

Hauakivide hind sõltub mitmest tegurist, sealhulgas monumendi konfiguratsioonist ja valitud kivi maksumusest kuupmeetri kohta. Pakume läbipaistvaid ja ausaid tingimusi, et kliendid saaksid tellimuse finantsaspektidest selgelt aru. Meie hinnad on põhjendatud materjali kvaliteedi ja meisterlikkusega, mis on investeeritud igasse meie loodud monumenti.

Valides Memoriam company ‘ St punase hauakivi, võite olla kindel, et teie tellimus täidetakse iga detaili eest hoolitsedes ja saate usaldusväärse ja esteetilise mälu sümboli. Andke meile võimalus luua teile eriline hauakivi, mis saab teie austuse ja armastuse lahkunute vastu säravaks ja sisukaks kehastuseks.

Hauakivid

    Powered by

      Powered by