Osta hauakivi ostmine Tallinnas on kasumlik firmalt MEMORIUM

Graniidist hauakivi saab osta kõige soodsamatel tingimustel Tallinnas firmas MEMORIUM. Haua jaoks hauatähise valimine on oluline ja vastutustundlik otsus, mis nõuab erilist tähelepanu. Kahtlemata on see emotsionaalselt keeruline hetk, kuid see on ka austus ja pühendumus lahkunud lähedase mälestusele. Seetõttu mängib võtmerolli ettevõtte valimine, kes selle sümboolse teose loomise üle võtab. MEMORIUM pakub teile graniidist hauakivi ostmist laias valikus kuju ja suurusega, aga ka erinevat tüüpi graniidist koos saatmise ja paigaldamisega.

Osta hauakivi Tallinnas

Osta hauakivi Tallinnas MEMORIUMist – meie toodete eelised

Miks tasub meilt graniidist hauakivi osta? Pakume tooteid kvaliteetsetest tõugudest. Isegi ökonoomsed lahendused, nagu niitmine, Gabro või Kapustini graniit, on kvaliteetsed ja usaldusväärsed. Meie hauakivid säilitavad nõuetekohase hoolduse korral aastakümneid oma esialgse välimuse.

On veel mõned põhjused, miks osta hauakivi firmalt MEMORIUM:

 1. Vastupidavus. Poleeritud graniit säilitab peegli sileduse kuni 50 aastat, kui seda korralikult hooldada.
 2. Vastupidavus atmosfäärimõjudele. Materjal peab vastu temperatuuri muutustele ja sademetele, säilitades oma esialgse välimuse.
 3. Vormimise võimalus. Graniiti on lihtne vormida, mis võimaldab luua erineva kuju ja suurusega monumente.
 4. Huvitav tekstuur. Lihvitud graniidil on ainulaadne tekstuur, mis annab monumendile elegantsi ja rafineeritust.
 5. Lai valik toone. Graniidi varjundite mitmekesisus võimaldab teil valida materjali, mis vastab kliendi maitsele ja eelistustele.
 6. Hoolduse lihtsus. Graniidist hauakivid ei vaja palju enesehooldust, mis muudab need mugavaks ja praktiliseks lahenduseks.

Looduslik kivi pole lihtsalt materjal, see on tugevuse ja igaviku sümbol. Selle väline ilu ja monumentaalsus muudavad selle ideaalseks valikuks lähedaste mälestuse väljendamiseks. Sellepärast tähendab graniidist hauakivi ostmine oma lähedastele paljude aastate jooksul korraliku mälu pakkumist.

Osta graniidist hauakivi – valiku omadused

Osta graniidist hauakivi – valiku omadused

Enne hauakivi ostmist Tallinnas pöörake tähelepanu toorainele. MEMORIUMIS töötame looduslike kividega, millel on üllas tekstuur ja mis on tuntud oma füüsikaliste omaduste poolest.

Graniidil on suurem kõvadus ja tugevus kui samal marmoril, säilitades oma esialgse välimuse aastakümneid. Seda materjali eelistatakse pikaajaliste monumentide loomiseks, kuid selle töötlemine nõuab rohkem pingutusi.

Oskuslike spetsialistide oskus muudab tavalise kiviploki tõeliseks kunstiteoseks. Meie nikerdatud monumendid on tõelised kunstiteosed, mis avaldavad muljet graatsiliste vormide ja meeldivate värvitoonidega, muutudes meie kallite lahkunud lähedaste elava mälu kehastuseks. Meie monumendid on kaunistatud, pöörates erilist tähelepanu detailidele, sealhulgas Surnute portreedele, inglite, pühakute piltidele ja sisaldavad olulisi epitaafe.

Meilt saate osta erineva kuju ja konfiguratsiooniga hauakive, sealhulgas:

 • rist;
 • vertikaalsed monumendid;
 • horisontaalsed monumendid;
 • mälestusplaadid;
 • memorial;
 • skulptuur;
 • mittestandardsed kujundid, nagu ovaalid, poolringid, voolujoonelised kujundid, lilleseaded, südamed ja palju muud.

Pakume ka lisatarvikuid, nagu elementide kaunistused, Äärekivid, plaadid, sillutuskivid, soklid, kivivaasid või lambid, et muuta teie Monument tõeliselt ainulaadseks ja eriliseks.

Hauakivide maksumus määratakse nende suuruse ja täitmise keerukuse järgi. Meie veebisaidil on ulatuslik valmis ettepanekute kataloog, kus peate märkima ainult pealdiste sisu, sealhulgas nime, kuupäevad, luuletused või kurbuse ja tunnustuse sõnad, mis asetatakse monumendi pinnale. Meie kogenud spetsialistid töötavad teie projekti asjatundlikult välja, töötades välja esitatud mõõtmete põhjal visandi. Eksklusiivseid tellitavaid töid arutatakse individuaalselt, et rahuldada kõiki teie vajadusi ja soove.

Meie meeskond koosneb inimestest, kes panevad kõik oma oskused ja anded igasse tellimusse. Loome graniidist hauakive, kasutades klassikalist tehnoloogiat ja kvaliteetseid materjale. Teemantlõikuritega käsitsi töötamine on meie iidse käsitöö alus, kuid parema kvaliteedi tagamiseks kasutame ka kaasaegseid seadmeid. Meie töötlemismeetodid hõlmavad lihvimist, poleerimist, freesimist ja graveerimist, et luua looduslikust materjalist esteetiliselt atraktiivsed hauakivid.

Korralikult teostatud graniidist hauakivi säilitab oma ilu ja heleduse aastate jooksul, ilma et see aja jooksul tuhmuks ega ilmastikuolude mõjul laguneks. Pakume ka kohapeal hauakivide Kohaletoimetamise ja paigaldamise teenuseid. Meie tooteid saate osta isiklikult, veebisaidil või telefoni teel, kus meie spetsialistid aitavad Teid hea meelega monumendi valimisel ja kujundamisel.

Hauakivid

  Powered by

   Powered by