Nikerdatud graniidist hauakivid – kunst igavikus

Nikerdatud graniidist hauakivid on Meisterlikkuse, ilu ja Igaviku kehastus. Need erinevad tavalistest hauakividest oma ainulaadse keerukuse ja individuaalse lähenemise poolest igale detailile. MEMORIUM pakub laia valikut nikerdatud graniidist hauakive koos tarnimise ja paigaldamisega Tallinnas ja teistes Eesti linnades.

Graniidist nikerdatud hauakivid ja nende erinevused tavalistest monumentidest

Graniidist nikerdatud hauakivid on tõeline kunstiteos. Erinevalt tavalistest hauakividest, millel võivad olla lihtsad kujundid ja tekstuurid, paistavad nikerdatud hauakivid silma käsitöö keerukuse ja ilu poolest. Neil võivad olla keerukad mustrid, kujundid, pildid või reljeefid, mis annavad neile erilise võlu ja isikupära.

Graniidist nikerdatud hauakivide valmistamine nõuab erilisi oskusi ja spetsiaalsete tööriistade kasutamist. Tavaliselt algab protsess kujunduse ja visandi loomisega, mis seejärel kantakse graniitplaadile. Lõikamis-ja lihvimisriistade abil lõikavad ja lihvivad käsitöölised mustreid ja detaile, andes hauakivile ainulaadse välimuse. See võib olla CNC töötlemine või käsitsi töötlemine. Igal juhul nõuab graniidist nikerdatud hauakivide valmistamine erilisi tööjõukulusid ja tõelist kunstiteost.

Graniidist nikerdatud hauakivide eelised

MEMORIUMIS tellitakse graniidist nikerdatud hauakive palju ja sageli ning sellel on objektiivsed põhjused:

  1. Individuaalsus. Iga nikerdatud hauakivi on valmistatud erinevat tüüpi graniidist vastavalt kataloogist valitud kujundusele või individuaalsele Tellimusele, mis võimaldab teil luua surnu mälu ainulaadse kehastuse.
  2. Keerukus. Nikerdatud mustrid ja reljeefid annavad hauakivile erilise keerukuse ja ilu.
  3. Tugevus ja pikaealisus. Graniidil kui materjalil on kõrge tugevus ja vastupidavus välismõjudele, mis tagab hauakivi vastupidavuse paljudeks aastateks.
  4. Igaviku sümbol. Graniidist hauakivid sümboliseerivad mälu igavikku, säilitades lähedaste mälestusi paljude aastate jooksul.

MEMORIUM on usaldusväärne ja kogenud graniidist nikerdatud hauakivide tootja. Siin saab iga klient individuaalse lähenemise tellimisele, professionaalse täitmise ja kvaliteetse teeninduse. Pakume laia valikut disainilahendusi, kvaliteetseid materjale ja konkurentsivõimelisi hindu, muutes nikerdatud graniidist hauakivi valimise ja soetamise protsessi teile võimalikult mugavaks ja nauditavaks!

Hauakivid

    Powered by

      Powered by