Kahele mõeldud vertikaalsed hauakivid – soodne ja esteetiline lahendus

Kahele mõeldud vertikaalsed hauakivid on erakordne viis jäädvustada kahe inimese mälestus, kelle elud olid omavahel seotud, sest lähedaste igavene mälestus väärib erilist tähelepanu. MEMORIUMi ettevõttes saate tellida kahele mõeldud vertikaalseid hauakive mõistliku hinnaga. Aitame valida sobiva kujunduse, teeme graveeringu ja portree, toome ja paigaldame hauakivi matmiskohale kiiresti ja kvaliteetselt.

Vertikaalsed graniidist hauakivid kahele

Kahele mõeldud vertikaalsed hauakivid: graveeringute ja portreede paigutus

Vertikaalsetel kahele mõeldud hauakividel asuvad graveeringud ja portreed enamasti kesksel kohal ja nende paigutus sõltub kujundusest. Individuaalsed elemendid võivad paikneda erinevatel hauakivi tasanditel, luues harmoonilise ja mõjusa visuaalse mulje. Graveeringutes võib olla nimesid, kuupäevi, tsitaate või erilisi sümboleid, mis kajastavad isiku ainulaadseid omadusi.

Vertikaalsetel kahele mõeldud hauakividel paigutatakse graveeringud ja portreed enamasti üksteise peale. Ülemises osas on esimese matetud isiku teave ja alumises osas teise kohta. Kirjade kohal paikneb ühine portree lahkunutest. See on kompaktne ja esteetiline pildi paigutuse viis, mis on populaarne kogu Eestis.

Vertikaalsed kahele mõeldud graniidist hauakivid: kujunduse eripärad

Vertikaalsete graniidist kahele mõeldud hauakivide kujundus võib olla erinevates stiilides, alates klassikalisest kuni kaasaegseni. Meie veebisaidil saate tellida nii lihtsaid kui ka nikerdustega vertikaalseid hauakive. Graveeringute, reljeefsete mustrite ja fotokeraamiliste portreede kasutamine aitab luua unikaalse visuaalse ilme. Erinevad materjalide, tekstuuride ja värvilahenduste kombinatsioonid aitavad luua hauakivi, mis kajastab iga inimese ainulaadsust ja olulisust.

Kahele mõeldud vertikaalne hauakivi

Kuidas kujuneb vertikaalsete kahele mõeldud hauakivide hind?

Vertikaalsete kahele mõeldud hauakivide hind võib varieeruda sõltuvalt mitmest tegurist:

  • kivi valik (kallim või odavam graniit);
  • hauakivi mõõtmed ja kuju – mida suurem on mõõtmed ja keerulisem kuju, seda kallim on toode;
  • lisamustrid, reljeefid, graveeringud ja muud dekoratiivsed elemendid;
  • fotokeraamilised portreed – need võivad lisada individuaalsust, kuid mõjutavad ka hinda;
  • hauakivi kohaletoimetamise ja paigaldamise teenuste lisamine – see suurendab samuti hinda.

Graniidist vertikaalsed kahele mõeldud hauakivid pole mitte ainult viis kahe lähedase inimese mälestuse säilitamiseks, vaid ka kauni ja sümboolse visuaalse esinduse loomiseks. On äärmiselt oluline pöörduda kogenud tootjate, nagu MEMORIUM ettevõte, poole, et saada kvaliteetne ja tähendusrikas toode, mis hoiab teie lähedaste mälestust õigesti ja kaua.

Märkus: Soovitan kindlasti paluda kohalikul ekspertil või emakeele kõnelejal tekst üle vaadata, et tagada kõige autentsem ja kohalikule turule sobiv tõlge.

Hauakivid

    Powered by

      Powered by