Ilusad ja lihtsad graniidist hauakivid MEMORIUMilt

Ilusad ja lihtsad graniidist hauakivid, mis on valitud meie kataloogist või valmistatud eritellimusel, on suurepärane võimalus säilitada eredaid mälestusi lahkunud sugulastest ja sõpradest. Meie veebikataloogis on lihtsad ja ilusad hauakivid, millel on mitmekesine disain ja kunst, mis aitab teil kiiresti otsustada õige valiku üle.

Ilusad ja lihtsad hauakivid

Ilusad ja lihtsad hauakivid – millist materjali on parem valida?

Meie lihtsate ja ilusate hauakivide valikust leiate minimalistlikud graniidivalikud, mis sobivad nii täiskasvanutele kui ka lastele. Siit leiate vertikaalsed ja horisontaalsed hauakivid, ühe – ja kahekordsed, ristkülikukujulised ja lokkis, nikerdatud ja augustatud, ristide kujul jne.Iga toode on valmistatud kvaliteetsest graniidist-Gabro, India must või India Aurora.

Tänapäeval on suur nõudlus hauakivide ja mälestuskomplekside järele, mis on valmistatud gabro-diabaasist – vulkaanilise päritoluga mägijoonest, millel on must värv, mis on eriti vastupidav.

Kuid ärge unustage kallimaid ja esteetiliselt atraktiivsemaid graniidist hauakive, millel on ka kõrged tugevusomadused ja mis näevad välja väga kindlad. Pakume laia valikut standardseid kujulisi monumente. Kuid pakume ka teenust hauakivide valmistamiseks tellimuse järgi vastavalt teie visandile, fotole või isegi käsitsi visandile.

Ilusad ja lihtsad graniidist hauakivid

Kuidas valida lihtne ja ilus hauakivi kujundus?

Valitud disainil on otsene mõju lõplikule maksumusele. Lihtsate ja ilusate hauakivide kujunduse standardvariandid on sageli taskukohasemad kui samast materjalist kohandatud tellimused. Seetõttu arutatakse disaini ja kunstisuunda ostjaga alati koostöö esimestel etappidel.

Surnud meestele pakume vastupidavaid graniidist hauakive, millel on mitmekesine kunstiline kujundus. Parim valik on klassikaline must värv. Meeste mälestusmärke eristatakse sageli rangete joonte ja diskreetse kujundusega, kus üleliigsed mustrid ja kõverad tunduvad kohatud. Naiste jaoks valitakse sagedamini siledate ja ümarate vormidega hauakonstruktsioonid. Dekoratsioonina võib kasutada graatsilisi bareljeefe, millel on kujutatud roose või muid lilli. Meie veebikataloogis on kalmistul mitmesuguseid lihtsaid ja kauneid hauakive, alates minimalistlikest kuni kunstiliste graveeringute või epitaafidega kaunistatud.

Lihtsate ja ilusate hauakivide hind kujuneb mitme teguri mõjul:

  • kasutatud materjal;
  • plaadi mõõtmed ja täiendavate elementide olemasolu;
  • hauakivi kujunduse kujundus (standardversioon või individuaalne tellimus).

Kaasaegse arvutitehnoloogia abil saame stellide pinnale hõlpsasti luua ilusaid pealdisi. Meie veebisaidilt leiate laia valiku standardseid obeliskeid või saate tellida lihtsaid ja ilusaid graniidist hauakive vastavalt teie enda visanditele. Kui teil on hädasti vaja surnule mälestusmärk valmistada ja paigaldada, oleme valmis kõik tööd kiiresti ja tõhusalt tegema. Ärge kartke helistada – vastame kõigile Teie küsimustele.

Hauakivid

    Powered by

      Powered by