Horisontaalsed hauakivid – fotod ja näited MEMORIUMI kujundusest

Horisontaalsed hauakivid, mille fotosid näete allpool, on tõeline igavese mälu ja austuse allikas lahkunute vastu. Ettevõte MEMORIAM on juba mitu aastat tegelenud hauakivide eritellimusel valmistamisega, nii et ta teab täpselt, kuidas nende abiga surnute mälestust väärikalt mälestada. Vaatame horisontaalsete hauakivide kunsti olulisust läbi meie kaamera objektiivi.

Horisontaalsed hauakivid – fotod, omadused ja tähendus

Horisontaalsed hauakivid, mida fotol näete, on ainulaadne mälestuskunsti vorm, mis teenib lahkunute igavest mälestust. Need paistavad silma oma erilise kujunduse tõttu, mis erineb vertikaalsetest hauakividest.

Horisontaalsed hauakivid on midagi enamat kui lihtsalt kivistruktuurid. Need on austuse, armastuse ja igavese sideme sümbol lahkunutega. Need tooted mitte ainult ei tähista matmispaika, vaid väljendavad ka iga lahkunu isiksuse ainulaadsust. Need toimivad mälu sümbolina ja on koht, kuhu lähedased saavad tulla, et austada armastatud inimesi.

Horisontaalsete hauakivide kuju pakub rohkem võimalusi isikupärastamiseks ja individuaalseks kujundamiseks. Nendesse monumentidesse saab paigaldada fotosid, graveeringuid, sümboleid või tsitaate, et edastada lahkunu ainulaadseid omadusi ja elulugu. See võimaldab säilitada ja edastada iga inimese pärandit ja ajalugu põlvkondade kaudu.

Fotol kujutatud Horisontaalsed graniidist hauakivid on mälestuskompleksi oluline element. Need on tükid, mis säilitavad ja kinnistavad iga lahkunu mälestusi, ajalugu ja ainulaadsust, saades kohaks, kus mälu kummardamine põimub esteetika ja kunstiga.

Horisontaalsed hauakivid hauale-erineva kujunduse ja kujuga fotod

Memoriami fotol olevad horisontaalsed graniidist hauakivid pakuvad laia valikut disainilahendusi, mis võimaldavad teil luua ainulaadseid ja isikupäraseid mäluvorme. Need erinevad kuju, stiili ja detailide poolest, millega iga toodet täiendatakse.

Kujunduse järgi võivad graniidist Horisontaalsed hauakivid erineda:

 1. Vorm. Neil võib olla mitmesuguseid kontuure ja suurusi, sealhulgas ristkülikukujulised, ovaalsed, ümmargused ja mittestandardsed kujundid, mis võivad sümboliseerida lahkunu jaoks midagi olulist.
 2. Decor. Fotode, graveeringute, nikerduste või sümbolite kasutamine võimaldab rõhutada monumendi isiklikku iseloomu.
 3. Värvilahendused. Sõltuvalt valitud materjalist saate mängida värviskeemiga, luues esteetiliselt atraktiivseid kompositsioone.

Samuti saab tooteid valmistada erinevates stiilides:

 • kaasaegsed – puhtad jooned, minimalistlikud detailid, ruumi kasutamine tähenduse edastamiseks;
 • klassikaline – traditsioonilisem välimus, sealhulgas üksikasjalikumad nikerdused või kaunistused;
 • teema – vormid ja dekoor, mis sümboliseerivad lahkunu hobisid või hobisid.

Kui soovite tellida graniidist horisontaalse hauakivi hauale individuaalses stiilis, saatke meile selle foto ja me täidame igasuguse keerukusega tellimuse. Internetist leiate ka mis tahes pildi, isegi joonistage kujundus käsitsi või kasutage meie disainerit – meie kunstnikud ja käsitöölised kehastavad graniidis mis tahes ideed kenasti ja esteetiliselt.

Fotol jäädvustatud haua Horisontaalsed hauakivid muutuvad oluliseks igavese mälu allikaks, edastades tähtsust, ajalugu ja austust lahkunute vastu. Valige meie kataloogist valmis lahendus või võtke meiega ühendust mis tahes mugaval viisil, et oma soove avaldada. MEMORIUMI spetsialistid täidavad tellimuse kiiresti, tõhusalt ja mõistliku hinnaga.

Hauakivid

  Powered by

   Powered by