Hauakivide visandid individuaalseks tootmiseks

Hauakivide visandid on vajalikud juhul, kui soovite oma lähedasele ainulaadset toodet valmistada. Hauakivi valimine on keeruline ja sisukas protsess, mis nõuab hoolikat lähenemist. Üks peamisi samme on hauakivi visandi loomine, mis aitab teie soovid reaalsuseks muuta. Selles artiklis kaalume, millisel kujul saate meile hauakivi visandi esitada ja kuidas seda meie veebisaidil teha.

Hauakivide visandid – millisel kujul on parem neid hauakivide valmistamise ettevõttele pakkuda?

Hauakivi visand on toote väljatöötamise esialgne etapp, mis aitab käsitöölistel mõista teie eelistusi ja luua ainulaadse kujunduse. Sketši saab esitada erinevates formaatides:

 1. Joonistamine käest. Visandi saab paberile käsitsi joonistada. See võib olla lihtne visand või üksikasjalik joonis, mis näitab kõiki kujunduselemente, nagu hauakivi kuju, pealdised, pildid ja dekoratiivsed elemendid.
 2. Digitaalne fail. Tänapäeval on kõige mugavam variant visandi loomine digitaalses vormingus. See võib olla graafilise redaktori abil loodud fail või kvaliteetne käsitsi joonistamise foto.
 3. Fotod ja kollaažid. Kui teil pole joonistamisoskust, võite pakkuda fotosid või kollaaže erinevatest piltidest, mis näitavad teile meeldivaid üksikuid kujunduselemente. Need võivad olla näited muudest hauakividest, dekoratiivsetest elementidest või kirjatüüpidest.

Kuidas esitada hauakivi visand memoriami veebisaidi kaudu?

Meie veebisaidil on mugav hauakivi valmistamise taotlemise süsteem koos visandi lisamise võimalusega. Taotlusprotsess hõlmab mõnda lihtsat sammu:

 1. Hauakivi valik. Valige hauakivide jaotises Mis tahes kategooria (vertikaalne, horisontaalne, nikerdatud, lokkis jne). Minge mis tahes hauakivi kaardile. See võib olla nii toode, mis on teie hauakivi aluseks, kui ka mis tahes muu.
 2. Vormi täitmine. Täitke kõik taotlusvormi nõutavad väljad, sealhulgas oma nimi, kontaktandmed ja monumendi soovide kirjeldus. Saate kohe valida sellised valikud nagu graniidi tõug, suurus, sümbolite arv jne. 
 3. Faili lisamine visandiga. Klõpsake lisateabe jaotises nuppu “valige fail” ja lisage oma pisipilt digitaalses vormingus. Võite üles laadida joonise, joonise või foto, mis näitab monumendi soovitud kujundust.
 4. Taotluse saatmine. Pärast kõigi väljade täitmist ja visandi lisamist saatke taotlus. Meie spetsialistid võtavad Teiega ühendust, et täpsustada üksikasju ja alustada tööd teie projektiga.

Ärge muretsege hauakivi visandi kvaliteedi pärast, mille meile pakute. Meie spetsialistid töötavad välja täpse joonise vastavalt teie soovidele. Enne hauakivi tootmisse laskmist kinnitame teiega lõpliku kujunduse versiooni.

Miks tasub hauakivi visand saata täpselt MEMORIUMile?

Tellides MEMORIUM company visandist kohandatud hauakivide valmistamise, saate mitmeid olulisi eeliseid:

 1. Isikupära. Pöörame erilist tähelepanu igale kliendile, arvestame kõigi soovidega ja loome unikaalseid hauakive, mis kajastavad lahkunute isiksust ja mälestust.
 2. Professionaalsus ja kogemused. Meie käsitöölistel on kõrge professionaalsus ja aastatepikkune kogemus hauakivide loomisel. Kasutame kaasaegseid tehnoloogiaid ja kvaliteetseid materjale, mis tagavad toodete vastupidavuse ja esteetilise atraktiivsuse.
 3. Lai valik teenuseid. MEMORIUMis saate tellida mitte ainult standardseid hauakive, vaid ka keerukaid mälestuskomplekse. Pakume kõiki teenuseid alates projekteerimisest kuni hauakivide paigaldamise ja hooldamiseni.
 4. Kvaliteedigarantii. Oleme kindlad oma töö kvaliteedis ja anname garantii kõigile toodetele. See tähendab, et võite olla kindel meie hauakivi pikaealisuses ja usaldusväärsuses.
 5. Tellimuse vormistamise mugavus. Meie veebisaidil saate hõlpsalt tellida ja lisada visandi, mis lihtsustab oluliselt meie ettevõttega suhtlemise protsessi. Hindame teie aega ja püüame muuta tellimisprotsessi võimalikult mugavaks.

Hauakivi loomine on oluline ja vastutustundlik protsess, mis algab visandiga. MEMORIUMis saate meie veebisaidi kaudu hõlpsasti esitada hauakivi visandi, mis võimaldab meil teie soovid võimalikult täpselt reaalsuseks muuta. Ndgrabiumide individuaalne tootmine MEMORIUMis on garantii kõrgele kvaliteedile, professionaalsusele ja tähelepanelikule lähenemisele igale kliendile. Aitame teil luua hauakivi, mis on vääriline mälestus ja austus lahkunute vastu.

Võtke meiega ühendust, et arutada oma projekti ja alustada tööd ainulaadse hauakivi loomisega, mis hoiab lahkunute mälestust veel aastaid.

Hauakivid

  Powered by

   Powered by