Hauakivide töökojad – mälu kivist MEMORIUMilt

Hauakivide töökojad on samad kohad, kus kogenud spetsialistid mitte ainult ei tee oma tööd, vaid aitavad säilitada lahkunute mälestust. Nüüd räägime teile, miks MEMORIUM eristub konkurentidest ja erineb enamikust Tallinna hauakivide töökodadest.

Hauakivide töötoad – milliseid teenuseid nad pakuvad?

Hauakivide töökojad pakuvad laia valikut teenuseid, alates standardsete hauakivide loomisest kuni ainulaadsete mälestuskomplekside väljatöötamiseni. Põhiteenuste hulgas võib tavaliselt esile tõsta:

 1. Projekteerimine ja disain. Töökojad pakuvad hauakivide projekteerimise ja kujundamise teenuseid. Kogenud disainerid aitavad klientidel luua kohandatud projekti, mis kajastaks lahkunu isiksust ja mälu.
 2. Hauakivide valmistamine. Tootmistöökodades valmistatakse hauakive erinevatest materjalidest, millest peamine on graniit. Meistrid teevad tööd kõrge täpsuse ja kvaliteediga.
 3. Graveerimine ja kunstiteosed. Sisaldab pealdiste, portreede, jooniste ja ornamentide kasutamist. Kaasaegsed tehnoloogiad võimaldavad nii käsitsi kui ka masingraveerimist, tagades piltide kõrge detailsuse ja vastupidavuse.
 4. Paigaldamine ja hooldus. Mitte kõik, kuid mõned töökojad pakuvad kalmistule hauakivide paigaldamise teenuseid. Pakutakse ka hauakivide hooldusteenuseid, sealhulgas puhastamist, taastamist ja remonti.

Kaasaegsetel hauakivide töökodadel on suur võimsus. Kui varem tehti kõik tööd käsitsi, siis tänapäeval on võimalused palju laiemad. Seetõttu ei pea tellimus väga kaua ootama. Voolav, kiire ja kvaliteetne tootmine on tagatud:

 • kaasaegsed seadmed-töökojad on varustatud kaasaegsete masinate ja tööriistadega kivi lõikamiseks, poleerimiseks ja graveerimiseks;
 • professionaalsed meistrid-töökodades töötavad kogenud nikerdajad, graveerijad ja kunstnikud, kellel on kõrge oskuste tase, mis võimaldab teil rakendada kõige keerukamaid projekte;.
 • kvaliteetsed materjalid-hauakivide töökodades valitakse tooraine hoolikalt, mis võimaldab luua vastupidavaid ja esteetiliselt atraktiivseid hauakive.

Miks tasub kõigist Tallinna hauakivide töökodadest valida MEMORIUM?

MEMORIUM teeb koostööd erinevate töökodade ja tehastega mitte ainult Tallinnas ja Eestis. See võimaldab meil pakkuda haruldasi ja ainulaadseid materjale ning teha mis tahes keerukusega tööd. Teeme koostööd erinevate riikide usaldusväärsete tarnijatega, mis pakub laia valikut materjale ja rahuldab kõige nõudlikumate klientide nõudmisi:

 1. Eksklusiivsed materjalid – tänu koostööle erinevate töökodadega saame pakkuda eksklusiivseid materjale, mida kohalikul turul harva leidub. See hõlmab haruldasi kivisorte, millel on ainulaadne tekstuur ja värv. Näiteks täitsime Jägeva luteri kiriku tellimuse ainulaadse suure lambi jaoks. Oleme sõlminud lepingu India tehasega ja leidnud ainulaadse India helehalli graniidi, et täita tellimus täpselt vastavalt kliendi soovile.
 2. Globaalne logistika – väljakujunenud logistikaketid võimaldavad meil kiiresti ja tõhusalt tarnida materjale ja valmistooteid Eestisse kõikjalt maailmast. See tagab tellimuste õigeaegse täitmise ja kvaliteetse klienditeeninduse.
 3. Stiilide ja tehnoloogiate mitmekesisus – koostöö erinevate hauakivide töökodadega võimaldab meil monumentide valmistamisel kasutada erinevaid stiile ja tehnoloogiaid. See tagab iga projekti ainulaadsuse ja klientide kõigi esteetiliste eelistuste rahuldamise.

MEMORIUM on teie usaldusväärne partner hauakivide loomisel. Me pole lihtsalt hauakivide töökoda. Pakume laia valikut teenuseid, kvaliteetset tööd ja individuaalset lähenemist igale kliendile. Meie meistrid ja disainerid on valmis ellu viima kõige keerukamaid ja ainulaadsemaid projekte. Koostöö rahvusvaheliste töökodade ja tehastega võimaldab meil pakkuda eksklusiivseid materjale ja rahuldada kõiki klientide nõudmisi. 

Meie poole pöördudes võite olla kindel, et saate hauakivi, millest saab tõeline kunstiteos ja mis säilitab lahkunute mälestuse veel aastaid. Võtke meiega ühendust ja me aitame teil luua hauakivi, mis peegeldab teie tunnete ja austuse sügavust.

Hauakivid

  Powered by

   Powered by