Hauakivide kataloog – lai valik graniittooteid MEMORIUMilt

MEMORIUM ‘ i hauakivide kataloog on kogumik Eesti populaarseimatest ja ihaldatumatest graniittoodetest. Maailmas, kus aeg voolab vääramatult ja mälestused muutuvad ainsaks viisiks minevikuga ühenduse hoidmiseks, mängivad hauakivid erilist rolli. Meie hauakivide kataloog pakub teile laia valikut võimalusi, mille hulgast leiate kindlasti oma mälu ja austuse lahkunute vastu ideaalse väljenduse.

MEMORIUMI hauakivide kataloog – valiku mitmekesisus

Meie hauakivide kataloogis on suur valik kujundusi, stiile ja materjale, mis kajastavad kultuuriliste ja esteetiliste eelistuste mitmekesisust. Alates klassikalistest mustast ja hallist graniidist steladest kuni tänapäevaste sinise või punase kivi monumentideni on iga tükk ainulaadne segu traditsioonist, kunstist ja isiksusest.

Miks peaksite kasutama meie hauakivide kataloogi? MEMORIUMI graniidist tooted on:

  1. Kunst ja kvaliteet. Pakume hauakive, mis on tõeline kunst. Nende monumentide loomisel töötavad käsitöölised investeerivad neisse oma käsitöö, tähelepanu detailidele ja kaastundetunde. Igast hauakivist saab mitte ainult kivitoode, vaid austuse ja armastuse sümbol lahkunute vastu. Meil pole mitte ainult oma toodangut. Me täidame mis tahes tellimusi, isegi kõige keerulisemaid. Näiteks leiate meie portfellist metropoliit Corneliuse monumendi, mis on valmistatud India tehases. Alates tellimuse vormistamisest kuni Transpordi ja paigaldamiseni matmispaika-täidame teie kõik taotlused.
  2. Isikupärastamine ja individuaalsus. Meie hauakivide kataloogi üks peamisi omadusi on isikupärastamise võimalus. Pered saavad valida kujunduse, mis kajastab lahkunu ainulaadseid isiksuseomadusi ja elu. Alates graveeritud fotodest kuni isiklike sõnumiteni saab iga hauakivi elementi kohandada vastavalt kliendi individuaalsetele eelistustele.
  3. Kvaliteet ja pikaealisus. MEMORIUM’i kataloogis olevad hauakivid on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest, mis tagab nende vastupidavuse ja säilimise veel aastaid. Hauakivide loomisel kasutatud kõrgekvaliteedilised materjalid tagavad nende vastupidavuse välismõjudele ja säilimise mis tahes kliimatingimustes.
  4. Toetus ja hoolitsus. MEMORIUM ei müü ainult hauakive. Pakume teile tuge ja hoolt rasketel aegadel. Meie spetsialistid konsulteerivad disaini valikuga, abistavad tellimuse vormistamisel ja monumendi paigaldamisel kalmistule. Meie tähelepanelikud töötajad on valmis aitama lahendada mis tahes küsimusi ja probleeme.

Meie hauakivide kataloog on valikuvõimalus peredele, kes soovivad säilitada oma lähedaste mälestust ja austust. Mitmekesisus, täitmise kvaliteet ja klienditugi muudavad meie kataloogi hädavajalikuks vahendiks mälu ja austuse täiusliku väljenduse leidmisel. Oluline on meeles pidada, et igal hauakivil on ainulaadne ajalugu ja hoolikalt meisterdatud mälestusteosest saab oluline lüli pärandi ja mälu säilitamise ahelas.

Hauakivid

    Powered by

      Powered by