Hauakivi mehele ja naisele – üks mälestus kahele

Mehe ja naise hauakivi on nende ühtsuse kehastus elus ja igavene armastus pärast seda. Mõnikord püüavad lähedased, nagu mees ja naine, jääda igavesti koos ka pärast surma. Selliste juhtumite jaoks loodi kaks hauakivi, mis paigaldati matmispaikadesse, kus on maetud kaks surnut korraga. Selliste hauakivide paigaldamine võimaldab teil väljendada mitte ainult mälu, vaid ka armastust nende inimeste vastu, säilitades nendevahelise seose igavesti. MEMORIAMIST saate tellida hauakive kahele, mehele ja naisele, laias valikus kuju ja suurusega ning kõige soodsamatel tingimustel Tallinnas.

Hauakivid mehele ja naisele

Hauakivid mehele ja naisele-igavik kahele

Kõige sagedamini tellitakse abikaasa ja naise hauakivid mitmes variandis:

  1. Üksikud hauakivid, mis asuvad üksteise lähedal, kuid on mingil viisil ühendatud. Näiteks võib nende vahel olla ristikujuline element, mis sümboliseerib nende suhet. See võib olla ka skulptuur või graveering kahest osast, sümbolite kujul jne.
  2. Terved hauakivid, mis on loodud ühest kivitükist ja millel pole nähtavaid eraldusi. Visuaalselt jagunevad need kaheks osaks: ühel on portree ja kirjad, mis on pühendatud ühele surnule, ja teisel sarnased elemendid teisele surnule.

Meilt saate osta nii ühe-kui ka kahekordseid hauakive mehele ja naisele. Usaldage meid ja me aitame teil valida ideaalse hauakivi kahele, mis edastab kõik nii lahkunu lähedaste kui ka lahkunu endi tunded üksteisele.

Hauakivi mehele ja naisele – üks mälestus kahele

Abikaasa ja naise hauakivide hinnad sõltuvad mitmest peamisest tegurist:

  • materjali valik, millest hauakivi valmistatakse, on mitut tüüpi kvaliteetne graniit;
  • hauakivi suurus on oluline: mida suurem see on, seda suurem on selle maksumus;
  • dekoratiivsete elementide, tähtede ja numbrite või muude kujundusdetailide arv – mida rohkem neid on, seda kõrgem on hind.

Hauakivide tellimine kahele, mehele ja naisele, Tallinnas pole keeruline. Saate valida meie kataloogist valmis kujunduse, teha selle ise konstruktori abil või pakkuda oma ideid. Meie kunstnikud ja käsitöölised aitavad teil realiseerida mis tahes dekoratiivseid lahendusi ja kirju erinevates fontides. Garanteerime, et teie hauakivi valmib parimal viisil ja vastab täielikult teie ootustele. Olgu teie valik õige!

Hauakivid

    Powered by

      Powered by