Гранитная ограда Индийский черный купить
Гранитная ограда Индийский черный купить в Таллинне
Гранитная ограда Индийский черный заказать в Таллинне
Гранитная ограда Индийский черный заказать
Indian Black must graniit
Koguge taotlus otse veebisaidile
Valige täiendavad funktsioonid
Liivaga katmine: 0 €, graniitkillustikuga katmine alates 80 €. Hinna sisse kuulub materjal, katteloor graniitkillustiku või liiva alla, haua alus, haua katmine.
Pallid, mis on paigaldatud kuubikutele. Hind: 40€ / tk.
Pallid, mis on paigaldatud kuubikutele. Hind: 60€ / tk.
Graniitplaatide paigaldus piirde välisele küljele 3 poolt (ees ja külgedel). Plaatide alla valatakse monoliitne betoonvundament ja seejärel liimitakse plaadid segu peale. Sellised plaadid paigaldatakse nii esteetilistel kui ka praktilistel põhjustel. Need säilitavad piirde puhtana. Kui tuleb vihma, siis pritsib see liiva/mulda piirde külgedele ja piire saab mustaks. Kui aga paigaldada plaadid, siis jääb piire puhtaks.
Lillealuse aiamaa mullaga käib hinna sisse.

  Pakume võimalust maksta osamaksetena alates 3 kuni 60 kuud MONTANIO.

  Kirjeldus

  Graniidist hauapiirded India must, ost Tallinnas tarnega üle Eesti

  Graniidist hauapiirded India must on Tallinnas ja üle Eesti väga menukad. Nad on ilusad ja mugavad hoolduses: neilt on vaja vaid perioodiliselt pühkida mustus ja langenud lehed. Ettevõte MEMORIUM pakub suurt valikut graniidist hauapiirdeid, aga ka hauapiirdeid lubjakivist, monoliitsest, pesu- и poleeritud betoonist optimaalse hinna ja kvaliteedi suhtega. Meie veebilehelt leiate fotod hauakivide näidetest Indian Black graniidist erineva teostusega.

  Graniidist hauakivid India must: materjali eripära

  Meilt saate osta hauapiirded graniidist India must ja saada unikaalne toode, mis näeb suursugune ja lakooniline välja. See graniidi liik on üks Absolute Black kolmest alaliigist, mis on hinna ja kvaliteedi mõistes kuldne keskmine. See keskmise tera suurusega kivim on oma füüsikaliste omaduste poolest sarnane Gabbro diabaasiga, kuid on seejuures rikkalikuma ja sügavama musta värviga.

  Graniidist hauapiirded India must said väga menukaks, eriti eksklusiivtoodete hulgas, ja selleks on kindlad põhjused:

  • India must on oma tiheduselt parim graniit, see on oma kaalu poolest teistest raskem.
  • Seda on võimalik hästi töödelda ja poleerida peegelläikivaks.
  • See on kõrge vastupidavusega negatiivsetele väliskeskkonna tingimustele.
  • See säilitab oma välisilme muutumatuna pika aja jooksul.

  Graniidist hauapiirded India must: miks tasub tellida just meilt?

  Hauapiirded Inda must graniidist tasub tellida just meilt järgnevatel põhjustel:

  • Veebilehel on esitatud meie poolt paigaldatud hauapiirete näidised, kuid te saate lisaks pakutud valikule teha individuaalse tellimuse oma eskiisi järgi.
  • Pakume laia toodete valikut erinevatest populaarsematest ja haruldasematest graniidi liikidest, millega saab tutvuda meie kataloogis.
  • Me mitte ainult ei tooda piirdeid, vaid ka tarnime selle ja paigaldame ükskõik millisel kalmistul üle Eesti. Teie poolt piisab tellimuse esitamisest, kõik muu teeme meie.
  • Samuti on võimalik tulla meie büroosse ja lattu ja veenduda kohapeal toodangu kõrges kvaliteedis.

  Kui soovite osta graniidist hauapiirde India must, siis piisab toote lisamisest ostukorvi ja tellimuse vormistamisest või teile mugaval viisil meiega ühendust võtmisest. Me võtame tellimuse esitamise järgselt teiega ühendust lühikese aja jooksul ja anname teile põhjaliku konsultatsiooni kõigis küsimustes.

   Powered by

    Powered by

      Powered by