Ограды из полированного бетона на могилу в Таллинне
Ограды из полированного бетона на могилу
Ограды из полированного бетона на кладбище в Таллинне заказать
Ограды из полированного бетона на кладбище в Таллинне
Ограды из полированного бетона на кладбище
Poleeritud betoonist aed

Piire koosneb tervikplokkidest:
15 cm kõrgus x 10 cm laius;
19 cm kõrgus x 15 cm laius (peaplaadis).

Hauapiirete hinnas sisaldub:
— paigaldus;
— kataloor liiva jaoks;
— haua täitmine liivaga;
— lillepeenra täitmine aiamullaga.

Hauapiirete kohaletoimetamine:
Tallinnas — tasuta.
Harjumaale — 150 eurot.
Kogu Eestis — hind kokkuleppel.

Soovi korral valatakse piirde alla monoliitne vundament armatuuriga:
1-kohaline — 220 eurot;
2-kohaline — 280 eurot;
3-kohaline — 360 eurot;
4-kohaline — 420 eurot;
5-kohaline — 490 eurot;
6-kohaline — 560 eurot.

Koguge taotlus otse veebisaidile
Valige täiendavad funktsioonid
Lihvitud betoonist valmistatud tarad paigaldatakse ilma vundamendita mördile, kuna need on suhteliselt kerged, plokid sees on õõnsad, st nad ei vaju maa sisse omaenda raskuse all. Soovi korral valatakse aia alla monoliitvundament koos armeerimisega.
Liivaga katmine: 0 €, graniitkillustikuga katmine alates 80 €. Hinna sisse kuulub materjal, katteloor graniitkillustiku või liiva alla, haua alus, haua katmine.
Soovi korral valatakse aia alla monoliitne tugevdatud vundament:
Lillealuse aiamaa mullaga käib hinna sisse.
Saate esitada nõutava teabe. Näiteks soovite, et me jätaksime lilled lilleaeda.

  Pakume võimalust maksta osamaksetena alates 3 kuni 60 kuud MONTANIO.

  Kirjeldus

  Palju maksavad poleeritud betoonist hauapiirded?

  Palju maksavad hauapiirded Tallinnas? Põhiline hauapiirde hinda mõjutab faktor on selle materjal. Kõige kallimad on graniidist hauapiirded. Kui aga otsite odavamat hea vastupidavuse, pika elueaga ja hea ning väärika välimusega varianti, siis on hea valik poleeritud betoon. Ettevõte MEMORIUM pakub laia haua heakorrastuse teenuste valikut. Tutvuge meie hauapiirete valikuga ja valige teile sobiv soodsa hinnaga variant.

  Palju maksavad hauapiirded: millest hind kujuneb?

  Tarne, paigaldus ja lisavalikud – need on põhilised parameetrid, mis määravad hauapiirete hinna. Vaatame neid põhjalikumalt.

  Esimene, mis hinda mõjutab, on haua kohtade arv. Veebilehel on hauapiirete juures valik 1-6 kohale, kuid see arv võib olla suurem: kõik individuaalsed päringud võib lisada tellimuse kommentaaridesse.

  Teine oluline faktor on haua katmine pärast hauapiirde paigaldamist. Toote hinna sisse kuulub katteloori paigaldus ja katmine liivaga ning vajadusel lillealuste täitmine aiamaa mullaga. Kui soovite haua katta graniidist killustikuga, siis lisandub hinnale iga koha kohta 70 eurot.

  Kolmas tegur on tarne. Me paigaldame poleeritud betoonist hauapiirdeid (hind sisaldub toote hinnas) ja tarnime tasuta Tallinna piires. Tallinnast välja on tarne tasuline. Täpsem info selle kohta on toote kaardil.

  Lisaks on soovi korral võimalik valada hauapiirde jaoks vundament. Selle teenuse hind sõltub haua kohtade arvust. Ning veel üks lisavalik on vajadusel vana hauapiirde eemaldamine.

  Valige vajalikud valikud toote kaardil või võtke meiega ühendust teile mugaval viisil. Meie mänedžer esitab teie soovide kohta täpsustavad küsimused ja nimetab selle põhjal kujunenud poleeritud betoonist hauapiirde hinna.

   Powered by

    Powered by

      Powered by