Soovite meie tellida meie lehel hauakivi, kuid ei tea kuidas? Tutvuge juhendiga, mis selgitab põhjalikult igat sammu, mis on tellimuse vormistamiseks vajalik.

Toote valik

Et tellida hauakivi, minge meie kataloogi vastavasse osasse: Hauakivid, Hauapiirded, Teenused, Kaubad. Valige vajalikud toote parameetrid: suurus, värv jm. Toote parameetritest sõltuvalt muutub toote hind. Kui tellite hauapiirdeid, tuleb valida ka kohtade arv, kas on vajadus eemaldada vanad piirded, täiendav korrastus (graniitkillustiku või liivaga täitmine) jm. Kui kavatsete tellida hauakivi, tuleb tootekaardis valida graveeritavate sümbolite arv, fotoportree või fotokeraamika valik, postament jm.

Samuti saate toote kaardis märkida paigaldamise asukoha kalmistul, kasutades selleks ettenähtud otsingut. Selleks sisestage sinna ees- ja perekonnanimi, sünni- ja surmakuupäev ning otsing tuvastab automaatselt aadressi ja koha kalmistul.

Nii saame me kohe toote kohale viia ja paigaldada. Teie juuresolek ei ole seejuures vajalik, pärast tööde lõppu saadame teile tehtud tööst põhjaliku foto aruande.

Kui aga soovite tutvuda meie valikuga ja leppida tingimused kokku meie mänedžeriga kohapeal, on võimalik tulla meie büroosse või lattu. Aadressi leiate kontaktinfost.

Lisage kaup ostukorvi

Pärast parameetrite valikut ja lõpliku hinna teadasaamist, vajutage nupule “Lisa ostukorvi” ja toode lisatakse teie ostukorvi.

Ostukorvi kontroll

Kui soovite veel kord kõik valitud tooted üle vaadata, valige lehe üleval paremas osas ostukorvi logole. See suunab teid ostukorvi, kus näete nimekirja valitud toodetest koos nende kogustega ja lõpliku hinnaga.

Tellimuse vormistamine

Pärast seda, kui olete veendunud, et kõik soovitud tooted on ostukorvis, vajutage nupule “Vormista tellimus”.

Teid suunatakse edasi tellimuse vormistamise lehele. Seal tuleb teil sisestada täpsustava info arve moodustamise ja tarne jaoks. “Lisainfo” väljale saate kirjutada täiendavad kommentaarid, mis võivad olla olulised teie tellimuse teostamisel.

Makse viisi valik

Te saate esitada tellimuse tehes ettemaksu kogu tellimuse summa ulatuses või järelmaksuga.

Me võtame vastu makseid eurodes. Makse tähtaeg on kuni 2 tööpäeva alates dokumentides märgitud kuupäevast. Kui tähtaja möödudes on arve tasumata, tühistatakse tellimus automaatselt.

Valige teile sobiv maksmise viis:

  1. Internetipangas läbi pangalingi. Vajutage teile sobiva panga lingil ja teid suunatakse automaatselt internetipanka. Seal tuleb teil oma kontoga siseneda, mille järel avaneb teil eeltäidetud makse. Makses on märgitud teie tellimuse eest maksmisele kuuluv summa. Pärast makse teostamist saadetakse teie e-posti aadressile arve. Meie veebilehel toimuvad maksed läbi Maksekeskus AS MakeCommerce lahenduse. Selle makse variandi valimiseks valige teile sobiva panga logo teile esitatud nimekirjas.
  2. Maksmine sularahas büroos.
  3. Montonio järelmaks lepingu pikkusega 3-60 kuud.

Me töötame ettemaksuga 50%, st pool maksumusest tasute te tellimuse vormistamisel ja teise poole pärast tööde teostamist ja ettekande esitust.
Samuti on võimalik teha ettemaks 100%. Täies mahus ettemaksu valikul saate meie poolt kingiks graniidi hooldusvahendi.
Tööd teostatakse sõltuvalt nende keerukusest 3-8 nädala jooksul pärast tellimuse vormistamist veebilehel ajaperioodil märts-november.

Pärast maksmise viisi valikut, vajutage “Vormista tellimus”, mille järel saadetakse see töötlemisse.

    Powered by

      Powered by