Sepistatud kalmistu laternad – ilu ja pikaealisus MEMORIUMilt

Sepistatud kalmistul olevad laternad pole lihtsalt kaunistus ning lahkunud lähedaste austuse ja mälestuse sümbol. See on funktsionaalne lahendus, mis võimaldab valgustada matmispaika pimedas ja seda saab kasutada ka lampide asemel usupühadel. MEMORIUMi surnuaia sepistatud laternad võimaldavad haljastatud hauale anda täieliku ilme ja luua kalmistul ainulaadse atmosfääri.

Kalmistu laternad on sepistatud – miks neid kasutatakse haua parandamiseks?

Sepistatud laternate süütamine kalmistul on traditsioon, millel on sügav sümboolika ja tähendus. Siin on mõned peamised põhjused, miks inimesed kalmistul tulesid süütavad:

 1. Austus ja mälu. Tulede süütamine on viis väljendada austust ja mälestust surnud pere ja sõprade vastu. See sümboolne tegevus näitab, et mälestus neist elab elavate südames.
 2. Valguse ja lootuse sümbol. Kalmistu laternate valgus sümboliseerib lootust ja usku elu jätkumisse pärast surma. See võib olla ka meeldetuletus helgetest hetkedest, mida lahkunu on elus toonud.
 3. Austuse ja vagaduse õhkkonna loomine. Valgustatud laternad loovad kalmistule erilise atmosfääri, andes sellele pidulikkuse ja austuse. Need aitavad külastajatel kogeda seost minevikuga ja austada esivanemaid.
 4. Traditsioon ja rituaalid. Erinevates kultuurides ja religioonides on sepistatud laternate süütamine kalmistul osa Surnute mälestusega seotud traditsioonidest ja rituaalidest. See on praktika, mida antakse edasi põlvest põlve.
 5. Rahu koha Valgustus. Tulede süütamise oluline funktsioon on puhkepaiga valgustamine pimedal ajal. See muudab kalmistu külastajatele ohutuks ja võimaldab neil lahkunutele piisavalt tähelepanu pöörata.

Üldiselt on kalmistul laternate süütamine viis lahkunutega kontakti hoidmiseks, nende austamiseks ja mälestamiseks ning külastajatele vagaduse ja privaatsuse õhkkonna loomiseks.

Kalmistu laternad on sepistatud – miks peaksite neid haua kaunistamiseks valima?

Siin on mõned põhjused, miks valida sepistatud laternad kalmistul firmalt MEMORIUM:

 1. Esteetika. Ranged jooned ja lakooniline disain muudavad meie sepistatud laternad kalmistul universaalseks – need sobivad igasse matmispaika.
 2. Tugevus ja pikaealisus. Sepistatud tuled on valmistatud vastupidavast metallist, mis tagab nende vastupidavuse ja vastupidavuse erinevatele ilmastikutingimustele. Nad säilitavad oma põlise ilu ja funktsionaalsuse aastate jooksul.
 3. Emotsionaalne väärtus. Sepistatud laternad loovad kalmistul erilise atmosfääri, andes sellele mugavuse ja väärikuse. Need sümboliseerivad mälu ja austust lahkunute vastu, tekitades külastajates sooja ja nostalgilist tunnet.
 4. Praktilisus ja funktsionaalsus. Tuled valgustavad puhkepaika pimedal ajal, mis võimaldab külastajatel surnuid mugavalt austada. Nende funktsionaalsus on ühendatud iluga, muutes need mitte ainult kasulikeks, vaid ka atraktiivseteks aksessuaarideks.

Kalmistu sepistatud laternad ei esinda mitte ainult praktilisi ja funktsionaalseid elemente, vaid näitavad ka austust ja muret lahkunu mälestuse pärast. Valige MEMORIUMIST sepistatud laternad-austage oma lahkunud lähedaste mälestust.

Haua eest hoolitsemine

 • Graniitpuru täitmine
  70.00420.00 koos KM-ga Vali raundid
 • Hauakivi kaunistamine graveerimine
  Hauakivi kaunistamine graveerimisega
  3.00 koos KM-ga Vali raundid
 • Hauakivi paigaldamine
  Hauakivi paigaldamine Tallinna kalmistul
  1.00 koos KM-ga Vali raundid
 • Фонари на могилу заказать в Таллинне
  Laternad
  40.00150.00 koos KM-ga Vali raundid
 • Досыпка и замена песка на могиле
  Liiva lisamine / liiva asendamine uuega
  25.00150.00 koos KM-ga Vali raundid
 • Установка скамейки на кладбище
  Pink
  70.00100.00 koos KM-ga Vali raundid
 • Добивка букв и цифр на памятнике
  Tähtede ja numbrite maalimine monumendil
  40.0070.00 koos KM-ga Vali raundid
 • Чистка оград на кладбище
  Tarade puhastamine/pesemine
  60.00210.00 koos KM-ga Vali raundid
 • Добивка букв и цифр на памятнике
  Viimistlustähed, numbrid monumendil
  10.00 koos KM-ga Vali raundid

  Powered by

   Powered by