Гранитная лампада на кладбище
Гранитная лампада на могилу
Graniidist latern

150.00 koos KM-ga

  Pakume võimalust maksta osamaksetena alates 3 kuni 60 kuud MONTANIO.

  Kirjeldus

  Hauale mõeldud lamp – graniidist toodete hind Tallinnas

  Hauale mõeldud lamp, mille hind on optimaalselt seotud kvaliteediga, on saadaval tellimiseks MEMORIUMi ettevõttes. Meie veebisaidilt leiate kvaliteetsed graniidist lambid, mis ühendavad endas tugevuse ja elegantse disaini. Kui soovite tellida stiilse ja usaldusväärse lambi, mis sobib ideaalselt matmiskoha kujundusse, olete jõudnud õigesse kohta.

  Hauale mõeldud lamp – hind ja selle kujunemise tegurid

  Hauale mõeldud lambi hind sõltub paljudest teguritest. Esimene ja kõige olulisem on toote suurus ja kuju. Näiteks võivad suuremad ja keerukamad konstruktsioonid olla kallimad. Toote hind kujuneb materjali omahinna ja selle koguse alusel ning valmistamise keerukusest.

  Kui soovite lisada unikaalseid elemente, nagu graveeritud nimed või erilised ornemendid, võib see samuti mõjutada hauale mõeldud lambi hinda. Meie veebisaidil on saadaval universaalsed lambid, kuid eritellimusel võime teostada kõik teie eelistused ja soovid. Näiteks valmistada toode haruldastest graniidist mis tahes suuruses ja kujus ning lisada täiendavaid töötlusi nagu lõikamine või graveerimine.

  Teine oluline tegur, mis määrab hauale mõeldud lambi hinna, on materjalide kvaliteet: kõrge tugevusega haruldane graniit erakordsete esteetiliste omadustega on tavaliselt kallim, kuid tagab toote pika eluea ja ilusa välimuse.

  Samuti on oluline märkida hauale mõeldud lampide eeliseid, mille tõttu nende hind on täiesti põhjendatud:

  • Tugevus ja vastupidavus. Graniit on looduslik kivi, millel on suur tugevus ja vastupidavus aja, atmosfääri tingimuste ja niiskuse mõjule. See tagab toote pika eluea.
  • Ilus välimus. MEMORIUMi soodsate hindadega hauale mõeldud lambid on elegantse ja peene disainiga, mis lisab hauale aadlikkust ja ilu. Graniidist lambi valimisel saate toote ainulaadse tekstuuri ja varjunditega, mis rõhutavad kivi loomulikku võlu.
  • Lihtne hooldus. Graniit ei nõua keerulist hooldust. Seda on lihtne pesta ja puhastada tolmu eest, mis muudab selle kalmistul kasutamiseks mugavaks.

  Hauale mõeldud lamp soodsa hinnaga – miks peaksite selle ostma meilt?

  Peaksite ostma hauale mõeldud lambi taskukohase hinnaga just MEMORIUMi ettevõttest järgmistel põhjustel:

  • Meil on palju aastaid kogemusi haudade korrastamisega, seega aitame teil valida sobiva lambi soodsa hinnaga. Meie spetsialistide meeskond teab, kuidas kvaliteetseid ja esteetilisi tooteid memoriaalkompleksi harmooniliselt sobitada.
  • MEMORIUMis leiate erinevatest graniidi sortidest lambid, et saaksite valida oma haua jaoks optimaalse variandi.
  • Oleme valmis arvestama teie soovidega ja pakuma võimalust lisada lambile ainulaadseid elemente või teostada see individuaalses disainis.
  • MEMORIUM tagab materjalide ja tootmise kõrge kvaliteedi, mis tagab hauale mõeldud lambi pika kasutusaja, ja siis on selle hind täiesti põhjendatud.

  Ostes hauale mõeldud lambi MEMORIUMi ettevõttest, võite olla kindel, et saate kvaliteetse ja vastupidava toote mõistliku hinnaga. Jäädvustage oma lähedaste mälestus MEMORIUMi esteetiliste haudekaunistustega.

   Powered by

    Powered by

      Powered by